کد خبر:40232
پ
رد صلاحیت رئیس دچارتمان داوری در برنامه نود | به یاد پرسپکتیو

رد صلاحیت رئیس دپارتمان داوری در برنامه نود | به یاد پرسپکتیو

داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری فوتبال کشورمان در مناظره ای عجیب با علی خطیر در خصوص رد شدن یا رد نشدن توپ مهدی قائدی از خط عرضی صحبتهای عجیبی را بر زبان آورد که بار دیگر عدم صلاحیت او برای احراز این پست را نمایان کرد.     رد صلاحیت رئیس دپارتمان داوری در برنامه […]

داود رفعتی رئیس دپارتمان داوری فوتبال کشورمان در مناظره ای عجیب با علی خطیر در خصوص رد شدن یا رد نشدن توپ مهدی قائدی از خط عرضی صحبتهای عجیبی را بر زبان آورد که بار دیگر عدم صلاحیت او برای احراز این پست را نمایان کرد.

 

 

رد صلاحیت رئیس دپارتمان داوری در برنامه نود | به یاد پرسپکتیو

 

رد صلاحیت رئیس دچارتمان داوری در برنامه نود | به یاد پرسپکتیو

 

حتماً به یاد دارید که داود رفعتی در جریان بازی جنجالی پرسپولیس و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی، با مستندات کامل و پرسپکتیو شدن صحنه مشکوک گل تراکتورسازی به پرسپولیس که مردود اعلام شد، علی رغم اینکه با چشمان خود تصاویر کامپیوتری را که عادل فردوسی پور برای آن صحنه تدارک دیده بود، می دیدید ولی زیر بار پذیرش اشتباه کمک داور نمی رفت و برخلاف نظر تمامی کارشناسان داوری، گل تراکتورسازی به پرسپولیس را مردود و آفساید اعلام کرد.

 

او اکنون بار دیگر در یک صحنه حساس دیگر، با وجود اینکه فیلم واضحی از اوت نشدن توپ قائدی وجود دارد، از تصمیم کمک داور دفاع کرده و گل استقلال به صنعت نفت آبادان را به درستی مردود اعلام کرد.

 

حال این سوال پیش می اید که چرا چنین فردی که حتی با ادله کافی، زیر با پذیرش اشتباه داوران منتخب خود نمی رود همچنان در مسند قدرت در دپارتمان داوری قرار دارد؟

کلیدواژه : داود رفعتی

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید