رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجال پرسپولیس و سپاهان | تماشاچی
کد خبر:42868
پ
رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجال پرسپولیس و سپاهان

رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجال پرسپولیس و سپاهان

پس از شیرین کاری کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و اعلام دیرهنگام آرای فینال جام حذفی، دوستان در کمیته انضباطی نیز از خواب بیدار شدند و سرانجام رای خاطیان دیدار پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی و هفته بیست و پنجم لیگ برتر را اعلام کردند. حکمی که اگر به موقع اعلام میشد، شاید قهرمان لیگ […]

پس از شیرین کاری کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و اعلام دیرهنگام آرای فینال جام حذفی، دوستان در کمیته انضباطی نیز از خواب بیدار شدند و سرانجام رای خاطیان دیدار پرسپولیس و سپاهان در جام حذفی و هفته بیست و پنجم لیگ برتر را اعلام کردند. حکمی که اگر به موقع اعلام میشد، شاید قهرمان لیگ تغییر میکرد چرا که در آرای مذکور، محرومیت بیرانوند که نقش ویژه ای در هفته های پایانی لیگ برای قهرمانی پرسپولیس ایفا کرد نیز دیده می شود.

 

 

بررسی حکم عجیب کمیته اخلاق در خصوص اتفاقات فینال جام حذفی

 

رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجال پرسپولیس و سپاهان

 

رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار جنجال پرسپولیس و سپاهان

 

با اعلام کمیته انضباطی تیم پرپسولیس به دلیل پرتاب اشیا محترقه ، استفاده از لیزر و شعارهای موهن و تحریک تماشاگران تیم مقابل به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین تماشاگران این تیم از حضور در یک مسابقه از همراهی تیم خود محروم هستند.
گفتنی است، این رای قابل تجدید نظر است.
تیم سپاهان اصفهان به دلیل پرتاب اشیا و استفاده از شعارهای موهن از سوی تماشاگران منتسب به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر محکوم و باید هشتصد میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای قابل تجدید نظر است

علیرضا بیرانوند- دروازبان تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محکوم شد و باید چهارصد میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.
سیامک نعمتی و بشار رسن- بازیکنان تیم پرسپولیس تهران به دلیل رفتار غیر ورزشی هر کدام به طور جداگانی به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
امیر قلعه نوعی-سرمربی سپاهان به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۴۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

میگوئل تکسیرا- مربی تیم سپاهان اصفهان به دلیل رفتار غیر ورزشی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.
مهدی کیانی- بازیکن تیم سپاهان به دلیل نشراکاذیب از طریق مصاحبه به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
سیاوش یزدانی به دلیل تحریک عمومی به خشونت که به یک جلسه از همراهی تیم خود و حضور در مسابقه به لحاظ محرومیت ناشی از دستور موقت ، محکوم شده بود باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.
ضمنا در خصوص بخشی از گزارش مقامات رسمی و نیز تخلفات ایراد خسارت، نقض اصولی اصولی کل رفتار و بروز خشونت از سوی تماشاگران منتسب به هر دو تیم، پرونده جهت تکمیل تحقیقات مفتوح و دستور موقت سابق الصدور نیز در خصوص یزدانی ملغی می باشد.

گفتنی است، دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان از سری رقابتهای جام حذفی برگزار و به دلیل تخلفات تماشاگران تیم سپاهان مبنی بر پرتاب اشیا محترقه، شعارهای موهن و درگیری با نیروی انتظامی ، تیم سپاهان باید ۱۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
امیر قلعه نوعی به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.
زاغی نژاد- مربی تیم سپاهان به دلیل دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه علیه داوران باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است
جلال امیدیان- مربی تیم سپاهان به دلیل بد رفتاری در قبال مربی تیم مقابل به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۵ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قطعی است.
کی روش استنلی به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند.
این رای از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

سروش رفیعی- بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل بدرفتاری مقابل بازیکن تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و این رای از لحاظ جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.
تیم پرسپولیس به دلیل داشتن ۵بازیکن اخطاری و استفاده تماشاگرانش ازشعارهای موهن، باید ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

 

تکمیلی:

 

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با ایسنا درباره رأی صادر شده از سوی کمیته انضباطی برای دو بازی پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی که منجر به محرومیت و جریمه برخی از بازیکنان سپاهان و همچنین امیر قلعه‌نویی شده است اظهار کرد: این رأی هنوز به ما ابلاغ نشده است و باید بررسی کنیم و اقدامات لازم را انجام بدهیم.

او ادامه داد: قلعه‌نویی چرا باید محروم شود؟ ما حتماً به این رأی اعتراض می‌کنیم.

 

سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس که در فصل گذشته به عنوان دومین گلزن باشگاه عملکرد خود را به پایان رساند، با تعجب نسبت به اعلام آرای کمیته انضباطی و قرار گرفتن نامش در این لیست به خبرنگار ما گفت: واقعا باورم نمی‌شود و از این خبر شوکه شده‌ام. احتمالا کمیته انضباطی اشتباه گرفته است وگرنه من در هیچ صحنه درگیری حضور نداشتم و مشکلی ایجاد نکردم.

 

نعمتی در پایان گفت: مطمئنا به این رای اعتراض خواهم کرد و از طریق باشگاه پیگیر این مساله خواهم بود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید