راز معمای منتظری، بابایی، قدیمی و تیام در 3 عکس | تماشاچی
کد خبر:42808
پ
۲۸۰۳۷۰۴

راز معمای منتظری، بابایی، قدیمی و تیام در ۳ عکس

در روزهای اخیر محمودرضا بابایی مرد پشت پرده استقلالی ها رخ نمایان کرده و با به ظاهر افشاگری های خود علیه پژمان منتظری قصد تخریب کاپیتان سابق آبی پوشان را دارد؛ البته که هواداران فهیم استقلال به خوبی قدرت تشخیص حرف حق را دارند اما صحبتهای اخیر آقای بابایی با حمایت مدیر برنامه های سابق […]

در روزهای اخیر محمودرضا بابایی مرد پشت پرده استقلالی ها رخ نمایان کرده و با به ظاهر افشاگری های خود علیه پژمان منتظری قصد تخریب کاپیتان سابق آبی پوشان را دارد؛ البته که هواداران فهیم استقلال به خوبی قدرت تشخیص حرف حق را دارند اما صحبتهای اخیر آقای بابایی با حمایت مدیر برنامه های سابق مامه تیام همراه شد و در همین ارتباط بد ندیدیم تا با قرار دادن سه عکس در کنار یکدیگر، قضاوت در خصوص اظهارات طرفین دعوا را به هواداران استقلال بسپاریم چرا که صحبتهای برخی از این عزیزان ما را به یاد یاوه گویی های ساشا سبحانی از آن سوی مرزها می اندازد که با علم به در دسترس نبودن، انواع و اقسام اتهامات را نثار بسیاری از سلبریتی های فعال در حوزه ورزش، سینما و حتی سیاست کشور می کرد.

 

صحبتهای پژمان منتظری در خصوص ادعاهای محمودرضا بابایی

 

راز معمای منتظری، بابایی، قدیمی و تیام در ۳ عکس

 

روزبه قدیمی مدیر برنامه تیام در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره صحبتهای بابایی و منتظری گفت: در رابطه با قضیه تیام متاسفانه صحبت‌های محمود رضا بابایی درست است و وقتی که ما با تیام در کویت و برای عقد قرارداد بودیم، یک مدیر استقلالی تماس گرفت و خواهان بازگشت تیام شد، اما در همان زمان منتظری تماس می‌گرفت و توصیه می‌کرد که تیام با ناظمی یکی از مدیر برنامه‌ها تماس بگیرد و خواهان حضور تیام در عجمان امارات بود. من همراه تیام بودم و شاهد این ماجرا. البته در آن زمان نام تیم اماراتی را نمی‌گفتند و بعدا فهمیدیم که این تیم عجمان است و با اصرار‌های پژمان او به عجمان پیوست و توسط شهداد ناظمی قرارداد خود را با عجمان امضا کرد.

 

عکسهای زیر به قدری واضح هستند که نیازی به توضیح اضافه تری ندارند اما در عکس اول، اشاره مستقیم مامه تیام به ماهیت روبه قدیمی را مشاهده می کنید که او به تمامی بازیکنان فوتبال ایران هشدار داده از این فرد دروغگو و شیاد دوری کنند.

 

 

در عکس بعدی، پژمان راهبر سردبیر سایت ورزش ۳ را مشاهده میکنید که یک هوادار سرسخت پرسپولیس محسوب می شود و در کنار محمودرضا بابایی عکسی به یادگاری انداخته است.

 

 

در عکس سوم نیز ارتباط پژمان راهبر با مدیربرنامه های سابق تیام را مشاهده می نمایید که اتفاقاً فصل مشترک صحبتهای بابایی، روبه قدیمی، منتظری نیز به قرارداد تیام باز می گردد.

 

 

نکته اینکه اگر در هر دادگاه عدالت محوری صحبتهای افراد به قضاوت گذاشته شود، ابتدا به سابقه فرد نگاه می شود و سپس در خصوص اعتبار ادعاهای وی تصمیم گیری می شود و اینطور که از کنار هم قرار دادن موارد بالا پیداست، دست برخی از دوستان از دستیابی به پولهای بادآورده حاصل از دلالی و واسطه گری کوتاه مانده اینگونه در صدد تخریب عامل آن هستند.

در غیرواقعی بودن برخی ادعاها همین بس که اگر موردی در خصوص پژمان منتظری و ارتباطش در قضیه تیام وجود داشته، چرا دوستان در زمان خودش این موارد را مطرح نکردند و اکنون که از قطع همکاری حتمی منتظری با استقلال خیالشان راحت شده، رخ نمایان کرده اند؟

در نهایت اینکه شخصیت پژمان منتظری در طول فعالیت حرفه ای خود به گونه ای نبوده که حرف و حدیثی در بیش از ۱۵ سال فوتبال بازی کردنش، پشت سرش باشد و برخی وصله ها هرگز به کاپیتان محجوب استقلال نمی چسبد و هواداران استقلال می بایست نسبت به برخی اتفاقات هوشیار باشند چرا که تا پیش از این هم عنوان می شد منتظری برای پول بیشتر قصد دارد استقلال را ترک کرده و راهی قطر شود ولی او در مصاحبه روز گذشته خود قویاً این مورد را رد کرد تا مشخص شود برخی تخریب ها علیه این بازیکن به چه علت بوده و چطور عده ای سعی در دور کردن او از استقلال داشتند چرا که او مانعی برای باج خواهی های دوستان در استقلال بوده است.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • سعید.م ۱۷ تیر ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۱ قبل از ظهر

    پژمان راهبر پریپولبسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! ورزش ۳؟؟!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید