کد خبر:37795
پ
۵۱۵۶۵۹۲۱_۱۸۷۹۴۱۷۴۱۸۸۳۵۱۴۱_۷۹۳۹۲۱۲۱۵۸۶۳۶۶۵۴۵۹۲_n

رابطه عجیب سه بازگشت مجیدی مقابل پیکان و قهرمانی استقلال

تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در یک نمایش برتر توانست با ۴ گل، از سد پیکان بگذرد و همچنان خود را در امیدوار به هفته های اتی برای حضور در جمع بالانشینان جدول رده بندی نگه دارد؛ اما این برد ارزشمند با تکرار یک اتفاق تاریخی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال اتفاق […]

تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در یک نمایش برتر توانست با ۴ گل، از سد پیکان بگذرد و همچنان خود را در امیدوار به هفته های اتی برای حضور در جمع بالانشینان جدول رده بندی نگه دارد؛ اما این برد ارزشمند با تکرار یک اتفاق تاریخی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال اتفاق افتاد که نکته جالب در مورد آن، قهرمانی استقلال در تمام فصولی است که چنین اتفاقی رخ داده است.

 

 

نمرات بازیکنان استقلال مقابل پیکان

 

رابطه عجیب سه بازگشت مجیدی مقابل پیکان و قهرمانی استقلال

 

سرنوشت عجیب استقلال، فرهاد مجیدی و پیکان | سه بازگشت قهرمانانه

 

اگر تاریخ را مرور کنیم و سه بازگشت فرهاد به استقلال را به خاطر بیاوریم به پیکان مى رسیم که فصل مشترک این بازگشتها بوده است.

 

فریم اول: مرداد٧٩، بازگشت از راپیدوین به استقلال با بازى مقابل پیکان که ۴-١ به برترى استقلال انجامید و آبیها در پایان فصل قهرمان شدند.

فریم دوم: بهمن ٩١: بازگشت فرهاد مقابل پیکان که با برترى ٣-٠ استقلال همراه شد و آبیها قهرمان لیگ دوازدهم شدند.

سکانس سوم: بهمن ٩٧، استقلال ۴ پیکان صفر . آیا استقلال بازهم با فرهاد قهرمان مى شود؟

 

همانطور که در تحلیل بازی استقلال و پیکان، عنوان کردیم حضور مجیدی در کادر فنی استقلال مقابل پیکان به طور واضحی در وزن فنی این تیم کنار زمین اثرگذاشته بود و بازیکنان استقلال در زمین مثل روزهایی که خود فرهاد در زمین حضور داشت، با انگیزه و انرژی زیاد دوندگی داشتند و همین عامل که نشئت گرفته از افزایش اتحاد تیمی آبی ها است، منجر به یک برد دلچسب برای استقلالی ها شد. اگر استقلال بتواند نمایش مقابل پیکان را تداوم ببخشد، بدون شک یکی از کاندیدای اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا نیز خواهد بود چرا که همه ابزار لازم برای این اتفاق را در اختیار دارد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید