کد خبر:34853
پ
ذوب منصوریان به دست پسر شجاع | بازگشت ضعیف علیمنصور به لیگ

ذوب منصوریان به دست پسر شجاع | بازگشت ضعیف علیمنصور به لیگ

دیدار عقب افتاده پرسپولیس و ذوب آهن برگزار شد و پرسپولیس در یک بازی برتر توانست با نتیجه ۱-۰ ذوب آهن را شکست دهد و شجاع خلیل زاده دومین گل ۳ امتیازی تیمش را در این بازی به ثمر رساند و سرخ پوشان به جمع مدعیان صدر جدول پیوستند.     دلیلی که باخت منصوریان […]

دیدار عقب افتاده پرسپولیس و ذوب آهن برگزار شد و پرسپولیس در یک بازی برتر توانست با نتیجه ۱-۰ ذوب آهن را شکست دهد و شجاع خلیل زاده دومین گل ۳ امتیازی تیمش را در این بازی به ثمر رساند و سرخ پوشان به جمع مدعیان صدر جدول پیوستند.

 

 

دلیلی که باخت منصوریان مقابل پرسپولیس را قطعی کرد

ذوب منصوریان به دست پسر شجاع | بازگشت ضعیف علیمنصور به لیگ
 

ذوب منصوریان به دست پسر شجاع | بازگشت ضعیف علیمنصور به لیگ

 

در نیمه اول این دیدار تیم پرسپولیس برتری کاملی نسبت به ذوب آهن بی نظم داشت و علیرضا منصوریان نشان داد در دومین بازی که هدایت ذوب آهنی ها را بر عهده داشت، نتوانست تیمی منسجم برای مصاف با سرخ پوشان با روحیه روانه میدان کند؛ در نیمه اول این دیدار بازیکنان پرسپولیس با تمرکز ذهنی بالا و پاسهای دقیقی که بین خود رد و بدل می کردند نبض بازی را در اختیار داشتند و کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی اجازه هیچ مانوری به محسن مسلمانی که تحت فشار روانی نیز قرار داشت ندادند. ذوب اهن که در این بازی با ۵ هافبک و تک مهاجم بازی می کرد هرگز نتوانست مقابل ۴ هافبک پرسپولیس میانه میدان را از آن خود کند؛ البته فشار و دوندگی بی امان علیپور و منشا از جلو باعث می شد تا خط دفاع ذوب آهن نتواند پاس های سالمی را به خط هافبک خود برسانند.

 

در طرف مقابل پرسپولیس با شناسایینقطه ضعف ذوبی ها در توپ های هوایی رکورد ۱۹ سانتر در یک نیمه را به ثبت رساندند و بر روی یکی از این سانترها که از روی کرنر بود، شجاع خلیل زاده برای دومین بازی پیاپی برای تیمش گلزنی کرد و در ادامه نیز سرخ پوشان در ضدحملات خطرناک نشان دادند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نیمه اول با همان نتیجه ۱-۰ به سود پرسپولیس به پایان برسد.

 

 

در نیمه دوم ذوب آهن بازی را بهتر آغاز کرد ولی این موضوع به دلیل قدرت فنی انها نبود بلکه به نظر می رسید عقب نشستن نسبی پرسپولیس دامی برای ذوبی ها بود تا در ضد حملات بتوانند گلهای بعدی را به این تیم بزنند. نکته عجیب در نیمه اول و دوم این بازی، سانترهای بی هدف ذوبی ها بود که هرگز نتوانستند حتی یک ضربه سر به سمت دروازه بیرانوند روانه کنند. در ادامه نیز ذوب آهنی ها نتوانستند کار خاصی انجام دهند و یکی از ضعیف ترین بازیهای چند سال اخیر را از تیم ذوب اهن مقابل پرسپولیس شاهد بودیم تا منصوریان با دو شکست کارش را در بازگشت به لیگ برتر شروع کرده باشد.

 

 

نمایش ضعیف ذوب آهن و منصوریان هواداران فوتبال را به یاد بازیهای ضعیف استقلال مدل منصوریان انداخت چرا که منصوریان در استقلال نیز به همین سبک بازی می کرد و تیمش در خلق موقعیت ناکام بود و به نظر می رسد این رویه همچنان ادامه دارد.

 

پرسپولیس با این برد، توانست تا حد زیادی از فشار بازیهای عقب مانده ش خارج شود و بار دیگر خود را به صدر جدول نزدیک کرد و اختلاف خود با رقیب سنتی را به ۶ امتیاز افزایش داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید