کد خبر:41450
پ
دنیزلی : پرسپولیسی ها به من دروغ گفتند

دنیزلی : پرسپولیسی ها به من دروغ گفتند

مصطفی دنیزلی، سرمربی جدید تراکتور می‌گوید مسوولان پیروزی به من گفته بودند که تراکتور تیمی با طرفدار کم است و نهایتا ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر در ورزشگاه خواهند بود.   جدول مسابقات کوپا امریکا ۲۰۱۹   پخش مستقیم کوپا آمریکا ۲۰۱۹   دنیزلی : پرسپولیسی ها به من دروغ گفتند   مصطفی دنیزلی در گفت‌وگویی […]

مصطفی دنیزلی، سرمربی جدید تراکتور می‌گوید مسوولان پیروزی به من گفته بودند که تراکتور تیمی با طرفدار کم است و نهایتا ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر در ورزشگاه خواهند بود.

 

جدول مسابقات کوپا امریکا ۲۰۱۹

 

پخش مستقیم کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

دنیزلی : پرسپولیسی ها به من دروغ گفتند

 

دنیزلی : پرسپولیسی ها به من دروغ گفتند

مصطفی دنیزلی در گفت‌وگویی با تلویزیون ترکیه، خاطره‌‎ای از تیم تراکتور و هواداران این تیم نقل کرده و از علاقه‌اش به پرشورها گفته است که در ادامه می‎خوانید

*من خاطره‌ای که از تیم تراکتور دارم مربوط به زمانی است که سرمربی تیم پیروزی (پرسپولیس) بودم.

*در آن زمان تراکتورسازی در لیگ برتر حضور نداشت و ما در جام حذفی با هم مسابقه‌ای داشتیم و تا به آن روز نه تیم تراکتور را می‌شناختم و نه به تبریز آمده بودم از این‌رو از مسوولان پیروزی سوالاتی در مورد تراکتور پرسیدم.

*آنها به من گفته بودند که تراکتور تیمی با طرفدار کم است و نهایتا ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر در ورزشگاه خواهند بود و من خوشحال بودم که بازی بدون استرسی خواهیم داشت.

*{با خنده} من قبل بازی کنجکاو شدم و قبل از رفتن به رختکن به درب اصلی ورود به چمن ورزشگاه رفتم و در آن لحظه شوک شدم چراکه به قدری جمعیت زیاد بود که من فکر کردم هواداران روبروی من هستند و واقعا در یک دره آتشین از هواداران تراکتور روبرو شدم.

*از آن روز به بعد معتقدم تراکتور بزرگترین و بهترین هواداران را دارد و حتی به مسوولان تیم پیروزی هم گفتم که به چه دلیل این همه جمعیت را ۵۰۰ یا ۶۰۰ نفر می‌دانستید.

*با اینکه من سرمربی پیروزی بودم ولی به محض ورود به ورزشگاه تبریز مورد تشویق هواداران تراکتور قرار گرفتم و خیلی خوشحال بودم و فکر کردم که در ورزشگاهی در استانبول هستم چراکه آنها من را برادر تُرک خود می‌دانستند.

*تراکتورسازی تیم بزرگ و محبوب است ولی نقطه قوت این تیم هواداران هستند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید