کد خبر:31644
پ
دعوا بر سر تیری هانری | سرمربی موناکو یا آستون ویلا ؟

دعوا بر سر تیری هانری | سرمربی موناکو یا آستون ویلا ؟

تیری هانری که در کسوت بازکن، در زمان خودش یکی از بهترین مهاجمان فوتبال اروپا و جهان به حساب می آمد در کسوت مربیگری نیز توانایی های بالای خود را در تیم ملی بلژیک به رخ کشید و به عنوان کمک مربی این تیم، نقش به سزایی در بازیهای زیبای بلژیک در جام جهانی و […]

تیری هانری که در کسوت بازکن، در زمان خودش یکی از بهترین مهاجمان فوتبال اروپا و جهان به حساب می آمد در کسوت مربیگری نیز توانایی های بالای خود را در تیم ملی بلژیک به رخ کشید و به عنوان کمک مربی این تیم، نقش به سزایی در بازیهای زیبای بلژیک در جام جهانی و به طور کلی تبدیل بلژیک به یکی از تیم های مطرح فوتبال جهان ایفا کرد.

 

دعوا بر سر تیری هانری | سرمربی موناکو یا آستون ویلا ؟

 

دعوا بر سر تیری هانری | سرمربی موناکو یا آستون ویلا ؟

 

اما مشکلی که پس از جام جهانی برای تیری هانری به وجود آمده این است که تیمهای زیادی خواهان او هستند و به نوعی بر سر به خدمت گرفتن او دعوا است! دو تیم موناکو و استون ویلا  به طور جدی خواهان عقد قرارداد با تیری هانری هستند و حتی احتمال همکاری تیری هانری با جان تری، در استون ویلا نیز در رسانه های انگلیسی مطرح شده است اما با اخراج سرمربی فعلی موناکو، مدیران این تیم امید زیادی دارند تا با حضور هانری در موناکو بار دیگر دوران با شکوه موناکو از راه برسد.

 

گفتنیست پس از اینکه تیری هانری با بلژیک مقابل فرانسه در جام جهانی مواجه شد، موجی از نفرت عمومی علیه او در رسانه ها به راه افتاد که به نظر می رسد این اتفاق در تصمیم گیری نهایی هانری نیز تاثیر گذار باشد.

 

اما ضلع سوم این کشمکش در واقع تیم ملی بلژیک است که هرگز راضی به جدایی تیری هانری از کادر فنی تیمشان نیست ولی هانری اعلام کرده دوران حضور او بر روی نیمکت تیم ها به عنوان کمک مربی و دستیار به پایان رسیده و قصد دارد وارد دنیای سرمربیگری شود.

 

او از سال ۲۰۱۶ به عنوان کمک مربی در کادر فنی تیم ملی بلژیک حضور داشته است.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مهدیس ۱۸ مهر ۱۳۹۷ / ۶:۴۴ بعد از ظهر

    هانری میره موناکو بنظرم
    چون فوتبالشو از اونجا شروع کرده
    و اینکه استون ویلا فاریا دستیار پیشین مورینیو رو میخاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید