دستکاری حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس ؟ | تماشاچی
کد خبر:44475
پ
فدراسیون فوتبال فساد را شروع کرد | دستکاری حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس

دستکاری حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس ؟

دقایقی قبل ایلنا خبر داد که متن حکم کمیته انضباطی برای دیدار جنجالی پرسپولیس و سپاهان در سایت فدراسیون فوتبال از رای قطعی به تعلیقی تغییر پیدا کرده است اما با مراجعه به اسناد و آرشیو متوجه صحت ادعای ایلنا شدیم.   برنامه بازیهای پرسپولیس ۹۸   سوتی بزرگ سازمان لیگ در مورد بازی افتتاحیه […]

دقایقی قبل ایلنا خبر داد که متن حکم کمیته انضباطی برای دیدار جنجالی پرسپولیس و سپاهان در سایت فدراسیون فوتبال از رای قطعی به تعلیقی تغییر پیدا کرده است اما با مراجعه به اسناد و آرشیو متوجه صحت ادعای ایلنا شدیم.

 

برنامه بازیهای پرسپولیس ۹۸

 

سوتی بزرگ سازمان لیگ در مورد بازی افتتاحیه

 

دستکاری حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس ؟

 

فدراسیون فوتبال فساد را شروع کرد | دستکاری حکم محرومیت تماشاگران پرسپولیس

 

ماجرا از آنجا شروع شد که مدیران نالایق سازمان لیگ که اصولاً به موارد مهم فوتبال توجهی ندارند بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم را به عنوان بازی افتتاحیه لیگ انتخاب کردند و این در حالی بود که به واسطه حکم کمیته انضباطی، پرسپولیس در این دیدار نمی توانست از تماشاگران خود بهره ببرد و بازی افتتاحیه می بایست در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار می شد.

 

پس از این بود که دوستان به تکاپور افتادند و ساعاتی قبل مدیران پرسپولیس اعلام کردند تماشاگران این تیم قادر به حضور در بازی افتتاحیه هستند و حکم محرومیت تعلیقی بوده است و نه قطعی!

 

این پایان ماجرا نبود و خبرگزاری ایلنا با اشاره به دستکاری حکم کمیته انضباطی در سایت فدراسیون فوتبال، موج اعتراضی شدیدی را در فضای مجازی علیه فدراسیون فوتبال به راه انداخت که چرا برای حضور تماشاگران پرسپولیس در بازی افتتاحیه، دست به چنین کاری زده است؛ با نگاهی به سایت فدراسیون فوتبال به تغییر در حکم اولیه پی می بریم چرا که جمله محرومیت تعلیقی به آن اضافه شده است؛ عبارتی که پیشتر در این خصوص در حکم بدوی وجود نداشت و هم اکنون در سایت فدراسیون فوتبال خودنمایی می کند؛ حال باید منتظر ماند و دید موضع استیناف در خصوص حکم کمیته انضباطی چیست و آیا بحران سازی سعید فتاحی و حیدر بهاروند برای فدراسیون فوتبال در ابتدای لیگ، به اتمام می رسد یا خیر؟

 

 

حکم تعلیقی را معمولاً برای بازیکن یا تیمهایی صادر می کنند که برای اولین بار مرتکیب تخلفی شده اند ولی با وجود تکرار تخلفات تماشاگران پرسپولیس در فصل گذشته به نظر نمی رسد حکم تعلیقی بودن محرومیت تماشاگران پرسپولیس واقعی باشد و این دستکاری مصلحتی تنها برای سرپوش گذاشتن بر روی اشتباه سعید فتاحی در تعیین مسابقه افتتاحیه لیگ بوده است.

 
اوج شاهکار فدراسیون نشینان جایی بود که در توجیه این شیرین کاری به دروغ های متوالی و هماهنگ پناه بردند اما عافل از اینکه صحبتهای انها با آرشیوی که در اختیار است در تضاد کامل است به طوری که آنها مدعی این موضوع هستند که پس از اعلام رای اولیه، بلافاصله تعلیقی بودن حکم به آن اضافه شده اما آرشیو خبرگزاری ایلنا، چیز دیگری را نشان می دهد به طوری که دوستان حتی رقم جریمه سپاهان را نیز در دستکاری حکم اولیه، دستخوش تغییر کرده اند!

 

رای اولیه بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان

 

پی نوشت: در حکم اولیه قابل تجدید نظر بودن حکم اعلام شده اما خبری از تعلیقی بودن محرومیت تماشاگران سپاهان و پرسپولیس نبود. حال باید منتظر ماند و دید فدراسیون فوتبالی که از همین ابتدا مثل چند فصل قبل، مصلحت را بر اجرای قانون ارجح دانسته چطور می خواهد متولی فوتبال پاک در ایران باشد؟

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید