کد خبر:34844
پ
photo_2018-12-04_درس اتحادیه انگلیس به حسن زاده | محرومیت به خاطر پرتاب پوست موز-۵۳-۵۰

درس اتحادیه انگلیس به حسن زاده | محرومیت به خاطر پرتاب پوست موز

در حالی که هفته به هفته به حجم ناهنجاری ها در استادیوم های فوتبال ایران افزوده می شود و این اتفاق نیز مستقیماً با آرای نامتناسب کمیته انضباطی با جرایم و تخلفات مرتبط شده، اتحادیه فوتبال انگلیس درس بزرگی به حسن زاده و کمیته انضباطی ایران داد.     محرومیت سنگین در انتظار اریک دایر […]

در حالی که هفته به هفته به حجم ناهنجاری ها در استادیوم های فوتبال ایران افزوده می شود و این اتفاق نیز مستقیماً با آرای نامتناسب کمیته انضباطی با جرایم و تخلفات مرتبط شده، اتحادیه فوتبال انگلیس درس بزرگی به حسن زاده و کمیته انضباطی ایران داد.

 

 

محرومیت سنگین در انتظار اریک دایر

 

 

درس اتحادیه انگلیس به حسن زاده | محرومیت به خاطر پرتاب پوست موز

 

درس اتحادیه انگلیس به حسن زاده | محرومیت به خاطر پرتاب پوست موز

 

اتحادیه ی فوتبال انگلیس، تماشاگری که به سمت اوبامیانگ پوست موز پرتاب کرده بود را به طور مادام العمر از حضور در استادیومها محروم کرد تا قاطعیت خود در برخورد با کوچکترین ناهنجاری در استادیوم ها را نشان دهد.

همین قاطعیت و پرهیز از ملاحظات باعث شده تا هیچ هوادار فوتبالی در انگلیس به خود جرات ارتکاب کوچکترین تخلفی را ندهد و بارها در تصاویر تلویزیونی شاهد این بوده ایم که فاصله تماشاگران با زمین بازی تنها ۱ متر بوده اما هیچ اتفاق ناگواری در استادیوم ها رخ نداده و علت آن نیز برخورد سفت و سخت قضایی با متخلفین است که هواداران را از ارتکاب هر نوع تخلف می ترساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید