کد خبر:10173
پ
۴۴

درآمد ۵۰ هزاردلاری ایوان لاپانژه از بازی فیفا ۱۸

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در جهان حرفه جدید ایجاد شده که می توان از طریق انجام بازیهای کامپیوتری، پول خوبی به جیب زد و این حرفه به درآمد برخی از افراد تبدیل شده است. در ادامه در مورد فردی صحبت می کنیم که سالانه ۴۰ تا ۵۰ هزاردار از انجام بازیهای کامپیوتری مخصوصاً […]

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در جهان حرفه جدید ایجاد شده که می توان از طریق انجام بازیهای کامپیوتری، پول خوبی به جیب زد و این حرفه به درآمد برخی از افراد تبدیل شده است. در ادامه در مورد فردی صحبت می کنیم که سالانه ۴۰ تا ۵۰ هزاردار از انجام بازیهای کامپیوتری مخصوصاً فیفا ۱۷ و فیفا ۱۸ درامد دارد.

 

 

درآمد ۵۰ هزاردلاری ایوان لاپانژه از بازی فیفا ۱۸

 

درآمد 50 هزاردلاری ایوان لاپانژه از بازی فیفا 18

 

ایوان لاپانژه ۲۴ ساله توانسته رکورد گینس را در زمینه درآمد از بازیهای فیفا را به نام خود ثبت کند؛ او در سال ۲۰۱۳ توانست ۱۱۴ هزار یورو از محل درآمد از بازی های EA اسپورت در لاس وگاس به جیب بزند.

لاپانژه در پاسخ به اینکه بازی زیاد ممکن است به خستگی او بیانجامد گفت، برای بهترین بودن نیاز به کار زیاد است و در دنیای رقابتی گیم، اگر یک ساعت تمرین نکنید، از بقیه عقب می افتید.
با وجود اینکه فیفا ۱۸ با تغییرات زیادی نسبت به نسخه های قبلی این بازی همراه بوده اما او توانسته مهارت خود در این بازی را حفظ کند.

 

لاپانژه بازی های کامپیوتری را از سنین نوجوانی شروع کرده و برای استاد شدن در این زمینه حتی کار خود که در زمینه فروش لباس بود را رها کرده است. او در این مورد می گوید، برای من امکان کار کردن در بیش از ۵-۹ شغل مختلف وجود داشت اما من ترجیح دادم تا در کاری فعالیت کنم که زمانش در اختیار خودم باشد.
او در ادامه گفت، بسیاری از رقبای من در خانه نشسته اند و تنها با افراد آنلاین بازی می کنند اما من در طول سال حداقل ۸-۹ سفر برون مرزی دارم و دوست دارم با گیمرهای مختلف از نزدیک بازی کنم.
به خاطر نشستن زیاد، او به تناسب اندام و تغذیه خود اهمیت زیادی می دهد چرا که در این کار، فعالیت درست مغز حرف اول را می زند.

متاسفانه لاپانژه در بسیاری از ساعات شبانه روز در حال بازی کردن است و در نتیجه بدن او به ورزش و خواب کافی نیاز زیادی دارد. او در مورد بسیاری از گیمرها می گوید، رقبای من عمدتا به کار دفاعی علاقه دارند و در هنگام حمله خیلی زود توپ را از دست می دهند. او می افزاید، گیمرها باید با بازیکنان قویتر از خود بازی کنند تا نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنند و از باختن نترسند و پس ازبازی به آنالیز بازی خود بپردازند تا از تکرار اشتباهات در بازیهای بعدی اجتناب شود. شاید این یک مورد کلیشه ای باشد اما اعتماد به نفس در این بازی حرف اول را می زند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید