خوشحالی نیمار از شرایط عجیب بارسلونا | تماشاچی
کد خبر:44772
پ
ECIGfe3XkAE8DJ8

خوشحالی نیمار از شرایط عجیب بارسلونا

در حالی که روز گذشته خبر وام گرفتن فلورنتینو پرز برای تامین مبلغ مورد نیاز جذب نیمار رسانه ای شد؛ اما به نظر می رسد با توجه به شرایط پیش آمده در بارسلونا، شانس نیمار برای پیوستن به بارسلونا بیشتر است.   نقل و انتقالات فوتبال اروپا   خوشحالی نیمار از شرایط عجیب بارسلونا   […]

در حالی که روز گذشته خبر وام گرفتن فلورنتینو پرز برای تامین مبلغ مورد نیاز جذب نیمار رسانه ای شد؛ اما به نظر می رسد با توجه به شرایط پیش آمده در بارسلونا، شانس نیمار برای پیوستن به بارسلونا بیشتر است.

 

نقل و انتقالات فوتبال اروپا

 

خوشحالی نیمار از شرایط عجیب بارسلونا

 

خوشحالی نیمار از شرایط عجیب بارسلونا

 

نیمار که پیش از این اعلام کرده بود با رقمی کمتر از پاری سن ژرمن حاضر است در بارسلونا توپ بزند، اکنون در شرایطی قرار دارد که وضعیت ایده آلی در اردوی بارسلونا را برای خود مهیا می بیند چرا که لیونل مسی مصدوم است و لوییز سوارز نیز در بازی شب گذشته مقابل بیلبائو مصدوم شد و از همه مهمتر یکی از ستاره های بارسلونا یعنی کوتینیو به طور قرضی به بایرن مونیخ پیوست تا جا برای جولان ستاره سابق بارسلونا در این تیم باز شود.

 

حال باید منتظر ماند و دید آیا نیمار، پول بیشتر رئال مادرید برای جذبش را قبول می کند یا از به علاقه قلبی خود توجه می کند و برای تکرار موفقیتهایش با بارسلونا بار دیگر به این تیم می پیوندد؟

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید