کد خبر:39034
پ
maxresdefault

خلاصه بازی پر گل بارسلونا و ویارئال (۴-۴) | تساوی نفسگیر دقایق آخر قهرمان

مهاجم اروگوئه ای بارسلونا پس از تساوی مقابل ویارئال گفت: به نظرم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق برد بودیم.     خلاصه بازی پر گل بارسلونا و ویارئال (۴-۴) | تساوی نفسگیر دقایق آخر قهرمان     شب گذشته از هفته سی‌ام لالیگا از ساعت ۲۴ بامداد به وقت تهران بارسلونا […]

مهاجم اروگوئه ای بارسلونا پس از تساوی مقابل ویارئال گفت: به نظرم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق برد بودیم.

 

 

خلاصه بازی پر گل بارسلونا و ویارئال (۴-۴) | تساوی نفسگیر دقایق آخر قهرمان

 

 

شب گذشته از هفته سی‌ام لالیگا از ساعت ۲۴ بامداد به وقت تهران بارسلونا میهمان ویارئال بود.در این بازی پرگل و پربرخورد ویارئال از میهمان پرستاره خود گل خورد، جلو افتاد و در نهایت گل تساوی را در ثانیه های تلف شده پذیرفت.

 

در تساوی ۴ بر ۴، چوکوز (۲۳)، اکامبی (۵۰)، ایبورا (۶۲) و باکا (۸۰) برای ویارئال، کوتینیو (۱۳)، مالکوم (۱۶)، مسی (۹۰+۱)، سوارز برای بارسا گلزنی کردند تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند.

سوارس، ناجی بارسلونا در این بازی پس از این دیدار در مصاحبه با نشریه مارکا گفت: به نظرم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق برد بودیم. ویارئال در این بازی از فرصت هایش به نحو احسن استفاده کرد و از اشتباهات ما با سرعت بالایش نهایت استفاده را کرد. در نهایت ما نشان دادیم که می خواهیم قهرمان لالیگا شویم.

 

وی افزود: در نیمه اول بازی ما ۲ گل زدیم و کوتینیو نیز نزدیک بود گل سوم تیم را بزند. اما ویارئال دست بردار نبود و از بازی خانگی اش نهایت استفاده را برد. تمام بازیکنان بارسلونا عالی هستند و این تصمیم مربی بود که چرخشی بازی کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید