کد خبر:36117
پ
skysports-paul-pogba-manchester-united_4533670

خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث (۴-۱) | منچستر زلزله !

تیم فوتبال منچستریونایتد در ادامه روند رو به رشد خود با مربی جدیدش یعنی اولگنار سولسشر، بار دیگر موفق شد با نتیجه ای پر گل حریفش را شکست دهد و با ۴ گل از سد بورنموث بگذرد؛ در سه بازی اخیر که سولشر هدایت شیاطین سرخ را به دست گرفته این تیم موفق به زدن […]

تیم فوتبال منچستریونایتد در ادامه روند رو به رشد خود با مربی جدیدش یعنی اولگنار سولسشر، بار دیگر موفق شد با نتیجه ای پر گل حریفش را شکست دهد و با ۴ گل از سد بورنموث بگذرد؛ در سه بازی اخیر که سولشر هدایت شیاطین سرخ را به دست گرفته این تیم موفق به زدن ۱۳ گل شده است که هواداران این تیم را غرق در شادی کرده است؛ در ادامه توجه شما را به خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث جلب می نماییم.

 

 

خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث (۴-۱) | منچستر زلزله !

 

خلاصه بازی منچستریونایتد و بورنموث (4-1) | منچستر زلزله !
پوگبا که در سه بازی نخست سولسشائر موفق شده ۴ گل بزند به اسکای اسپورت گفت:«ما با مربی قبلی هم پیروز می شدیم اما حالا سبک بازی تیم تغییر کرده و هجومی تر بازی می کنیم. حالا موقعیت های گلزنی بیشتری خلق می کنیم. ما می خواهیم حمله کنیم و گل بزنیم. شاید تازه متوجه شدیم که ما منچستریونایتد هستیم. هنوز جای کار زیادی داریم اما باید به این روند ادامه دهیم چون می خواهیم به بالای جدول برسیم. همه بازیکنان برای یکدیگر بازی می کنند و همین باعث شده از فوتبال مان لذت ببریم.»

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید