کد خبر:42849
پ
خلاصه بازی فینال کوپا آمریکا بین برزیل و پرو (۳-۱)

خلاصه بازی فینال کوپا آمریکا بین برزیل و پرو (۳-۱)

در چارچوب دیدار فینال کوپا امریکا از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در ورزشگاه ماراکانا برزیل و پرو به مصاف هم رفتند.این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود برزیل خاتمه یافت تا شاگردان تیته به عنوان قهرمانی دست یابند.   خلاصه بازی فینال کوپا آمریکا بین برزیل و پرو (۳-۱)     برای سلسائو […]

در چارچوب دیدار فینال کوپا امریکا از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد در ورزشگاه ماراکانا برزیل و پرو به مصاف هم رفتند.این دیدار با نتیجه ۳ بر یک به سود برزیل خاتمه یافت تا شاگردان تیته به عنوان قهرمانی دست یابند.

 

خلاصه بازی فینال کوپا آمریکا بین برزیل و پرو (۳-۱)

 

خلاصه بازی فینال کوپا آمریکا بین برزیل و پرو (3-1)

 

برای سلسائو اورتون ۱۵ و ژسوس ۴۸ و ریچارلیسون ۹۰ پنالتی و برای پرو گوئررو ۴۴ پنالتی گلزنی کردند. در دقیقه ۷۰ داور ژسوس مهاجم کلیدی برزیل را با کارت زرد دوم از بازی اخراج کرد تا برزیل ۲ دقیقه ۱۰ نفره بازی را دنبال و به پایان برساند.

برزیل و پرو در مرحله گروهی هم در یک گروه قرار داشتند که مصاف دو تیم با برتری ۵ بر صفر به سود طلایی‌پوشان خاتمه یافته بود. پیش از این در ۱۰ بازی گذشته برزیل ۷ برد و پرو یک برد و ۲ بازی به تساوی کشیده شده بود.

برزیل با غلبه بر آرژانتین پر ستاره و پرو با غلبه بر شیلی مدافع عنوان قهرمانی راهی فینال شدند. با این قهرمانی نهمین حضور برزیل بر قله کوپاامریکا در تمام ادوار جام ملت‌های آمریکا محسوب می‌شود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید