خلاصه بازی بارسلونا و سلتاویگو (4-1) | GOAT هت تریک کرد | تماشاچی
کد خبر:47682
پ
Untitled-2

خلاصه بازی بارسلونا و سلتاویگو (۴-۱) | GOAT هت تریک کرد

هفته سیزدهم لالیگای اسپانیا با ادامه صدرنشینی بارسلونا و برد پر گل این تیم مقابل سلتاویگو رقم خورد (بارسل و رئال مادرید یک بازی عقب افتاده دارند) و بارسلونا به لطف درخشش لیونل مسی و هت تریک او همچنان در صدر جدول ماندگار شد تا برد ۴ گله رئال مادرید مقابل ایبار هم نتواند آنها […]

هفته سیزدهم لالیگای اسپانیا با ادامه صدرنشینی بارسلونا و برد پر گل این تیم مقابل سلتاویگو رقم خورد (بارسل و رئال مادرید یک بازی عقب افتاده دارند) و بارسلونا به لطف درخشش لیونل مسی و هت تریک او همچنان در صدر جدول ماندگار شد تا برد ۴ گله رئال مادرید مقابل ایبار هم نتواند آنها را به زیر بکشد. در این دیدار، لیونل مسی با دو گل از روی ضربه ایستگاهی نشان داد که در بهترین فرم خود قرار دارد و اگرچه بازیهای ابتدایی فصل را از دست داده بود اما اکنون با ۸ گل زده در مکان دوم جدول گلزنان لالیگا در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ قرار گرفته و رقابت او با کریم بنزمای ۹ گله دیدنی تر از همیشه شده است. مسی با هت تریک در این دیدار توانست با رکورد ۳۴ هت تریک رونالدو در لالیگا برابری کند. در ادامه توجه شما را به خلاصه بازی بارسلونا و سلتاویگو جلب می نماییم.

 

پیش نمایش فیلم GOAT لیونل مسی

 

خلاصه بازی بارسلونا و سلتاویگو (۴-۱) | GOAT هت تریک کرد

 

 

مدتهاست جدال و کری خوانی خاصی بین هواداران رونالدو و مسی در بهتر بودن بازیکن محبوب خود در میان است و لقب GOAT که مخفف عبارت Greatest Of All Time به معنای بهترین در تاریخ اکنون برازنده لیونل مسی است. جالب است بدانید GOAT به زبان انگلیسی به معنای بز است و در واقع نماد این عبارت مخفف، خیوان بز شده است.

 

 

 

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید