کد خبر:39254
پ
david-neres-and-donny-van-de-beek-cropped_u81maabqvxwz1r6x96mcynbz8

خلاصه بازی آژاکس و یوونتوس (۲-۱) | حذف بازنده همیشگی لیگ قهرمانان اروپا

دیدار برگشت یوونتوس-آژاکس با برتری ۲-۱ تیم هلندی خاتمه یافت تا آژاکس در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳-۲ راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود. دونی فن ده بیک در این بازی نمایش درخشانی داشت.   خلاصه بازی آژاکس و یوونتوس (۲-۱) | حذف بازنده همیشگی لیگ قهرمانان اروپا     […]

دیدار برگشت یوونتوس-آژاکس با برتری ۲-۱ تیم هلندی خاتمه یافت تا آژاکس در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه ۳-۲ راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود. دونی فن ده بیک در این بازی نمایش درخشانی داشت.

 

خلاصه بازی آژاکس و یوونتوس (۲-۱) | حذف بازنده همیشگی لیگ قهرمانان اروپا

 

خلاصه بازی آژاکس و یوونتوس (2-1) | پایان رویای توپ طلا 2019 برای رونالدو

 

پس از بازی، فن ده بیک در مصاحبه ای با Veronica TV گفت:

شاید برد ۴-۱ می توانست اتفاقات بازی را بهتر بیان کند؛ فکر می کنم نتیجه باید ۴-۱ می شد. وقتی بازی ۲-۱ شد فقط به این فکر می کردم که در آستانه بازی نیمه نهایی، کارت زردی نگیرم. هیچ یک از بازیکنان آژاکس این شب را فراموش نمی کنند. صادقانه بخواهیم بگوییم ما در نیمه اول هم تیم برتر میدان بودیم اما در نیمه دوم با اختلاف تیم برتر زمین بودیم.

دیوانه کننده است چون حالا در نیمه نهایی هستیم. اگر در شروع فصل می گفتیم آژاکس به نیمه نهایی می رسد همه ما را مسخره می کردند. این یک نتیجه عالی برای کل فوتبال هلند است. گلی که زدم مطمئن بودم که صحیح است چون دیدم دی شیلیو آفساید را پر کرده است.

 

در ادامه توجه شما عزیزان را به خلاصه بازی آژاکس و یوونتوس جلب می نماییم.

 

 

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • فرشاد ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۲:۵۶ بعد از ظهر

    دهنشون سرویس عجب تبم خفنیه این اژاکس ببینیم‌جلو تات چ میکنه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید