خداحافظی ناگهانی پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی | تماشاچی
کد خبر:41726
پ
خداحافظی ناگهانی پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی

خداحافظی ناگهانی پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی

پژمان منتظری که برای تعطیلات در خارج از کشور حضور داشت؛ در تصمیمی ناگهانی و با دلی پر درد از بی مهری های مسئولین استقلال از تیم استقلال و تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد. در ادامه توجه شما را به گلایه های منتظری از بی مهری مسئولین استقلال در خصوص تمدیدی قراردادش جلب می […]

پژمان منتظری که برای تعطیلات در خارج از کشور حضور داشت؛ در تصمیمی ناگهانی و با دلی پر درد از بی مهری های مسئولین استقلال از تیم استقلال و تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کرد. در ادامه توجه شما را به گلایه های منتظری از بی مهری مسئولین استقلال در خصوص تمدیدی قراردادش جلب می نماییم.

 

 

خداحافظی ناگهانی پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی

 

خداحافظی ناگهانی پژمان منتظری از استقلال و تیم ملی

 

🔹حرف نمی زدم، یک عمر خودخوری می کردم من همیشه در زندگی ام خط قرمزهایی برای خودم دارم. فکر می کنم ۱۵ سال است که خط قرمزهایم را نگه داشتم. من اتفاقات مختلفی را در این مدت تجربه کردم اما خط قرمزهایم را رعایت کردم. اینکه در فضای مجازی کمتر حضور داشته باشم و نامم در حواشی دیده نشود. به همین خاطر خیلی کم مصاحبه کرده ام؛ در یکماه آخر حضورم در استقلال اما اتفاقاتی افتاد که مجبور شدم بعد از ۱۵ سال خط قرمزهایم را کنار بگذارم و صحبت هایی را انجام بدهم. قطعاخودم بیشتر از همه اذیت شدم اما اگر آن کار را نمی کردم، یک عمر خودخوری می کردم.

🔹می توانستند بگویند نگران تمدید قرارداد پژمان نباشید مردم و هواداران استقلال طی روزهای گذشته بسیار به من محبت داشتند و بابت وضعیتم با این تیم ابراز نگرانی کردند. مثلا من بازیکن بزرگ این تیم و کاپیتان استقلال بودم. آقایان در استقلال می‌توانستند مصاحبه کنند و بگویند مردم نگران تمدید قرارداد با پژمان نباشند و این حداقل کاری بود که می توانستند انجام بدهند اما این اتفاق نیفتاد.

🔹حاضر بودم قرارداد سفید امضا کنم
من یک چیزی را واضح و شفاف بیان می کنم. من حاضر بودم قرارداد سفید به معنای واقعی نه اینکه شواف باشد و بعد در آن مبلغ نوشته شود امضا کنم. این کار را می کردم که هم برای وجهه خودم خوب بود و هم استارتی برای تمدید قراردادها برای فصل بعد می شد. اما متاسفانه هیچ کس با من صحبتی انجام نداد.

🔹نمی دانم چرا تمدید قراردادها را به پایان فصل موکول کردند برای من بسیار عجیب بود که تا بازی با العین در روز آخر فصل با هیچ بازیکنی برای تمدید قرارداد صحبتی نشده بود. من خودم خیلی مشکل داشتم و مخالف بودم که تمدیدی ها انجام نمی شود. حتی دو بار با آقای خطیر صحبت کردم که وضعیت تمدید قراردادها را زودتر مشخص کنید. بعد از ۴۵ دقیقه به این نتیجه رسیدیم که حتما قبل از پایان فصل تمدیدی های باشگاه مشخص و اقدام شود. اما نمی دانم استراتژی باشگاه چه بود که تا بعد از بازی با العین صبر کردند و همان روز شروع به تمدید قرارداد کردند. آن روز با سیدحسین حسینی، وریا غفوری و علی کریمی وارد مذاکره شدند و جالب اینکه آن روز هم هیچ صحبتی با من نشد.

🔹نمی خواستند با من تمدید قرارداد کنند شما می توانید اخبار و مصاحبه های آقایان را جست و جو کنید و ببینید که هیچ نامی از من درباره تمدید قراردادم آورده نشده است. تا قبل از اردوی تیم ملی تمام ارکان باشگاه دو ، سه بار مصاحبه کردند اما یک بار نامی از پژمان در این صحبت ها نشد. مدام یا حسینی، یا وریا و یا علی کریمی نام شان برده شد. البته حسادت نمی کنم چون آنها هم دوستان خوب من هستند. می خواهم بگویم شواهد نشان می داد که نمی خواهند با من تمدید قرارداد کنند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید