کد خبر:37472
پ
امیر+قلعه+نویی

حمله شدید قلعه نویی به طالقانی | آقای بیسواد شما باعث باخت تیم ملی هستی

امیر قلعه‌نویی گفت: کارلوس کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است اما زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل عبدالکاظم طالقانی بود و همین موضوع باعث شد بازدهی کمی برای فوتبال ایران داشته باشد.     حمله شدید قلعه نویی به طالقانی | آقای بیسواد شما باعث باخت تیم ملی هستی     امیر قلعه‌نویی در […]

امیر قلعه‌نویی گفت: کارلوس کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است اما زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل عبدالکاظم طالقانی بود و همین موضوع باعث شد بازدهی کمی برای فوتبال ایران داشته باشد.

 

 

حمله شدید قلعه نویی به طالقانی | آقای بیسواد شما باعث باخت تیم ملی هستی

 

حمله شدید قلعه نویی به طالقانی | آقای بیسواد شما باعث باخت تیم ملی هستی

 

امیر قلعه‌نویی در واکنش به اظهارات عبدالکاظم طالقانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که از صحبت‌های امروز (سه‌شنبه) او در رادیو تهران انتقاد کرده بود، عنوان کرد: اتفاقا مشکل فوتبال ما امثال شما هستند، چرا که معلوم است سواد کافی نداشتید تا مصاحبه من را دقیق بخوانید. در صفحه‌ شخصی‌ام نوشتم که کی‌روش و تیمش شایسته بهترین‌ها بودند و در مصاحبه امروز هم گفتم که باید از کی‌روش استفاده بهینه می‌کردیم، اما مشکل مدیریتی امثال شما، فوتبال‌مان را به این روز انداخته است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: آقایی که معلوم نیست در کجای این فوتبال بودی، آیا همسر من با هزینه بیت‌المال عازم برزیل و امارات شد؟ در ضمن مشخص کنید مدرسه فوتبال خوزستان با چه رانتی و در اختیار چه کسی قرار گرفت.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: نکته آخر اینکه، من مربی تیم ملی بوده‌ام و نیازی ندارم برای رسیدن به این جایگاه از کسی انتقاد ناحقی کنم. همانطور که در مصاحبه‌ام گفتم، کی‌روش مربی بزرگ و رزومه‌داری است که زیر دست مدیران کارنابلد و بی‌سواد مثل شما بود و همین موضوع باعث شد بازدهی درستی برای فوتبال ایران نداشته باشد.

 

پاسخ طالقانی به صحبتهای قلعه نویی

 

عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مردم ما نتایج درخشان کی روش و غیورمردان تیم ملی در جام جهانی که تحسین همگان را بر انگیخت را فراموش نمی کنند.

وی ادامه داد: تیم ملی بعد از ۱۴ سال به چهار تیم برتر آسیا در رقابتهای جام ملتهای فوتبال آسیا قرار گرفتیم و معتقدم تنها با یک شکست نباید عقده گشایی کرد. عده ای به خاطر منافع شخصی اکنون دم از عقده گشایی می زنند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: واقعا حرف آقای دادکان درست است که عده ای بخاطر منافع شخصی حالا در اظهار نظر از هم سبقت می گیرند. شاید قلعه نویی انتظار داشته و دارد که او را سرمربی تیم ملی کنند.

وی در خاتمه گفت: خواهشم این است که افراد از اظهار نظر احساسی خودداری کرده و تمام فوتبال کشور را با یک مسابقه مورد ارزیابی قرار ندهند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • دورتموندی ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۷ قبل از ظهر

    همه از هم بدتر
    اما خمینی (ره)
    این شرایط این روز های کشور است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید