کد خبر:8679
پ
JamNewsImage08471007

حمله سلبریتی های سینما به فوتبال ایران!

تنور فوتبال پس از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ حسابی داغ شده است و بسیاری از افراد سرشناس کشور در حوزه های مختلف در مورد گروه ایران در جام جهانی اظهار نظر می کنند و این رویه طبیعی در بین مردم در مورد فوتبال همیشه وجود داشته است؛ اما اخیراً برخی تحرکات در سلبریتی های […]

تنور فوتبال پس از قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ حسابی داغ شده است و بسیاری از افراد سرشناس کشور در حوزه های مختلف در مورد گروه ایران در جام جهانی اظهار نظر می کنند و این رویه طبیعی در بین مردم در مورد فوتبال همیشه وجود داشته است؛ اما اخیراً برخی تحرکات در سلبریتی های سینمای ایران دیده می شود که کمی غیر طبیعی به نظر می آید.
به جرات می توان گفت ظرف ۱۰ روز گذشته فوتبال ایران، شاهد بحث های جنجالی و در برخی موارد غیر جنجالی از سوی چند تن از بازیگران مشهور سینمای ایران بوده است که حسابی آسمان فوتبال ایران را سینمایی کرده است!

 

 علت علاقه سلبریتی های سینما به فوتبال ایران

سکانس اول

 

 

کمی بعد از قرعه کشی جام جهانی، لیلا اوتادی به عادل فردوسی پور بابت میزان هزینه ای که برای حضور لوییز فیگو در ایران از بیت المال پرداخت شده خرده گرفت که البته با واکنش عادل فردوسی پور همراه بود و پس از آن بود که خانم بازیگر در ضد حمله ای تندتر پای سگ فیگو را به قضیه باز کرد و اینبار عادل ترجیح داد سکوت کند!

 

 

سکانس ۲

از حدود ۴۰ روز پیش شایعه ای در فضای مجازی پیچید که مهدی طارمی قصد ازدواج با سخر قریشی بازیگر سینما را دارد که این موضوع با واکنش صریح و تند برادر خانم قریشی همراه شد و او ضمن انتشار پستی اینستاگرامی از گربه و درد بیت المال و … گفت و تحقق این شایعه را محال دانست و خود خانم قریشی نیز در مصاحبه ای اعلام کرد که اگر چه این موضوع کذب محض است اما نه تایید می کنند و نه تکذیب می کنند!

 

سکانس ۳


محمدرضا خیلی اتفاقی با کارلوس کیروش دیدار می کند و حسابی در مورد فوتبال و خاطرات و گذشته ها(!) صحبت می کنند به طوری که گلزار سینمای ایران از جدیدترین استایل و نوع پوشش خود در کنار کارلوس کیروش رونمایی می کند و عکسی به یادگار با کیروش انداخته که در فضای مجازی دست به دست می چرخد!

 

سکانس ۴

باز هم داستان و شایعه ازدواج خانم قریشی با مهاجم سرشناس تیم قرمزپوش پایتخت اینبار به شکلی جدی تر و حتی با اهدای یک BMW به خانم بازیگر در مراسم خواستگاری دهان به دهان در فضای مجازی چرخید که البته اینبار نه تکذیبی در کار بود و نه واکنشی بلکه تنی چند از هنرمندان کشور نیز با پستهای اینستاگرامی که در این زمینه گذاشته بودند به طور ضمنی قضیه را تایید کرده بودند.

 

سکانس ۵

سخر قریشی طی یک مصاحبه روز گذشته اعلام کرد به واسطعه حضور مردان زیاد، از حضور در استادیوم های فوتبال منقلب می شود و حال خوبی به او دست نمی دهد به طوری که احساس امنیتش از بین می رود و به همین خاطر به مسئولین حق می دهد که بانوان به استادیوم نروند چرا که فضای مناسبی برای بانوان در استادیوم ها وجود ندارد.

 

سکانس ۶

 

حرفهای جنجالی سحر قریشی

اظهارات خانم قریشی در زمینه ورود بانوان به استادیوم ها و هشتگ منقلب شدم جنجالی زیادی به پا کرد به طوری که دیگر چهره سرشناس سینمای ایران یعنی خانم مهناز افشار نیز به قضیه ورود کرده و به طور رویکرد سخر قریشی در این زمینه انتقاد کرد.

 

حال سوالی که مطرح است این است که آیا این دوستان بیکار هستند که شب و روز به فوتبال و اتفاقاتش فکر می کنند و یا دوست دارند در بطن قضیه فوتبال باشند و یا حضور فوتبالیستهایی همچون علی انصاریان، پژمان جمشیدی و … در عرصه بازیگری جا را برای هنرمندان واقعی این عرصه تنگ کرده و در واقع آنها هم می خواهند به خاستگاه انصاریان و جمشیدی شبیخون بزنند؟ البته با تشکیل تیم هنرمندان این اتفاق اقتاده است و به نوعی هنرمندان نیز دیگر فوتبالی شده اند!

پی نوشت: جذابیت فوتبال اینقدر زیاد شده که حتی منتقد سیاسی کشور(صادق زیبا کلام) نیز پس از قرعه کشی جام جهانی اظهار نظری در مورد گروه ایران داشت!

در سکانس بعدی، منتظر ورود یک اقتصاد دان به مباحث فوتبال باشید!

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • مجید ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۲:۱۳ بعد از ظهر

    وقتی حرف ناموس باشد سلبریتی ها خفه خفه میشوند

    با سلام کلیپی منتشر شده در سطح مملکت که مصداق صریح وکامل اشاعه فحشا توسط دو مثلا هنرمند تلویزیون وسینما ( الناز جبیبی و زهرا داود نژاد )و وقتی تبلیع فحشا علنی صورت میگیرد بعنوان جرم مشهود بوده و دادستانی مسئول این انحراف و حمایت ازکیان خانوادها ی ایرانی میباشد اما سئوال اینجاست که سلبریتی های سینما به کشته شدن پشه واکنش نشان میدهند ویا از معدوم کردن یک سک وحشی ناله عزای پدر سر میدهند ویا برای اخلاق در سینما یقه پاره میکنند در جواب این فاحشه به اقرار خودش چرا خفه شدند مگر به شما خانواده شما وهمه مردان و زنان ایران بی احترامی نکرده سینمای ایران پر از فاحشه ها و غرب زده ها و منحرفین است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید