حمله تند درخشان به کالدرون و جونیور | تماشاچی
کد خبر:47621
پ
۲۵۵۱۵۰۹

حمله تند درخشان به کالدرون و جونیور

حمید درخشان، در گفت‌وگویی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ اظهار کرد: شرایط پرسپولیس بد نیست اما این تیم خوب بازی نمی‌کند.   حمله تند درخشان به کالدرون و جونیور     با این که روند بازی‌های پرسپولیس جذاب و امیدوار کننده نیست اما گل‌هایی زده می‌شود و تیم برنده از زمین خارج می‌شود و همین […]

حمید درخشان، در گفت‌وگویی درباره شرایط پرسپولیس در لیگ اظهار کرد: شرایط پرسپولیس بد نیست اما این تیم خوب بازی نمی‌کند.

 

حمله تند درخشان به کالدرون و جونیور

 

حمله تند درخشان به کالدرون و جونیور

 

با این که روند بازی‌های پرسپولیس جذاب و امیدوار کننده نیست اما گل‌هایی زده می‌شود و تیم برنده از زمین خارج می‌شود و همین امر باعث شده شرایط پرسپولیس در جدول خوب باشد. اما من باز هم تاکید می‌کنم که نوع بازی پرسپولیس اصلا خوب نیست.

 

او افزود: چیدمان بازیکنان در زمین و نوع به کارگیری آن‌ها اصلا مناسب نیست و به همین خاطر بازیکنان نمی‌توانند همه توان فنی خود را در زمین پیاده کنند و گاهی می‌بینیم آن‌ها با یکدیگر هماهنگی لازم را ندارند. به همین خاطر است که می‌گویم پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند و اگر قرار باشد این گونه به کارش ادامه دهد قطعا در انتهای فصل دچار مشکل می‌شود.

درخشان در ادامه اضافه کرد: متاسفانه کالدرون از مسوولیت تصمیماتی که می‌گیرد شانه خالی می‌کند که این موضوع برای یک مربی اصلا خوب نیست. این که یک بازیکن یا یک مهاجم دچار اشتباه می‌شود و مربی همه تقصیرها را به گردن او بیندازد اصلا خوب نیست.

 

در دوره من خاطرم هست یک بار به خاطر اشتباهات بازیکنان گفتم دیگر چه کار باید بکنم و آیا خودم باید در زمین گلزنی کنم که همین صحبت باعث حملات زیادی به من شد اما الان دوستان کجا هستند که ببیند آقای کالدرون تقصیرها را به گردن دیگران می‌اندازد. این درست نیست که گل نزدن یک مهاجم در زمین را دلیل شکست و نتیجه نگرفتن تیم بداینم و او را سرزنش کنیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس در ادامه درباره جونیور براندائو، مهاجم برزیلی این تیم هم، گفت: هنوز نمی‌دانم چرا این بازیکن جذب شده است. وقتی بازی اول او را دیدم فهمیدم اصلا فوتبالیست نیست و حیف است که پرسپولیس با رقم زیادی او را جذب کرده است. کسانی که قرارداد این بازیکن را امضا کرده‌اند و بر روی جذب او اصرار داشتند الان باید پاسخگوی تصمیم‌شان باشند.

 

او در پایان در پاسخ به این که آیا پرسپولیس شانسی برای کسب قهرمانی دارد یا خیر؟ بیان کرد: اگر قرار باشد شیوه بازی تیم همین‌گونه ادامه داشته باشد قطعا نتیجه‌ای در کار نخواهد بود. پرسپولیس باید ایرادهای فنی‌اش را برطرف کند و سرمربی هم از بازیکنان در پست‌های خودشان استفاده کند. جا به جا کردن بازیکنان در زمین جز ایجاد مشکل دستاورد دیگری نخواهد داشت.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • ناشناس ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۴ قبل از ظهر

  بوی کباب شنیدی،،،،،غافلی که خر داغ میکنند برای تو

 • عباس ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۲:۵۳ بعد از ظهر

  تازه گیها وقتی یکی ازورزشکارهایی(آقای درخشان) که بخاطرکاربلدنبودن واینکه تابحال نتوانسته یک تیم دسته دوم راهم به دسته اول ببره ودلش برای مشهور شدن تنگ شده میآید ودرمورد مربی پرسپولیس نظرمیده که بااین مربی پرسپولیس بجایی (اول شدن) نمی‌رسه .باید بگم آقای درخشان شما بیا ویک تیم دسته دوم ویااول رابه مقام قهرمانی برساند به خودت رامطرح کن وباپول وهدیه دادن به خبرنگارها خودت رامشهورنکن.

 • معین ۱۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۰ بعد از ظهر

  کاری به کالدرون نداریم،،میشه بگی تو چ گلی به سر پرسپولیس زدی آقای درخشان
  عحباااا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید