کد خبر:35178
پ
حمله تند امیر قلعه نویی به پرسپولیس | هر جا نشستند از دستان بسته برانکو گفتند

حمله تند امیر قلعه نویی به پرسپولیس | هر جا نشستند از دستان بسته برانکو گفتند

در حالی که آتش توپخانه دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان که از مدعیان جدی قهرمانی این فصل از رقابتهای لیگ برتر هستند در حال فروکش کردن بود، برنامه نود شب گذشته و احضار پر حرف و حدیث امیر قلعه نویی به کمیته اخلاق بار دیگر باعث فوران آتش فشان سمت سپاهانی ها علیه مسئولین و […]

در حالی که آتش توپخانه دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان که از مدعیان جدی قهرمانی این فصل از رقابتهای لیگ برتر هستند در حال فروکش کردن بود، برنامه نود شب گذشته و احضار پر حرف و حدیث امیر قلعه نویی به کمیته اخلاق بار دیگر باعث فوران آتش فشان سمت سپاهانی ها علیه مسئولین و باشگاه پرسپولیس شد.

 

 

حمله تند امیر قلعه نویی به پرسپولیس | هر جا نشستند از دستان بسته برانکو گفتند

 

حمله تند امیر قلعه نویی به پرسپولیس | هر جا نشستند از دستان بسته برانکو گفتند

 

پس از کارشناسی داوری شب گذشته برنامه نود که یک صحنه از بازی که توپ به دست امید عالیشاه برخورد کرده بود و حتی خود پرسپولیسی ها هم اعتراضی به پنالتی بودن آن صحنه نداشتند، واکنش ها در فضای مجازی نسبت به این موضوع افزایش یافت تا اینکه باشگاه سپاهان با انتشار تصویری با دوربین پشت دروازه سپاهان از صخنه مورد بحث، به سانسور لحظات قبل از این صحنه که شجاع خلیل زاده با آرنج به صورت پورقاز کوبیده معترض شد و برنامه نود را به جانبداری و جریان سازی متهم کرد.

 

اما این پایان کار نبود و احضار امیر قلعه نویی به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای ادای ائضحیات در خصوص صحبتهایش علیه داوری پس از بازی مقابل سپاهان بار دیگر قلعه نویی را عصبانی کرد به طوری که او در مصاحبه زنده با رادیو، صحبتهای طوفانی علیه باشگاه پرسپولیس و مسئولینی که پشت پرده از این تیم حمایت می کنند ایراد کرد که اهم این صحبتها را در ادامه ملاحظه می فرمایید.

 

قلعه نویی گفت :

 

من آمدم جو را آرام کنم ولی هزار پیامک ناموسی برای من فرستاده شد که چرا در خصوص شجاع خلیل زاده و برانکو حرف زدم.

یک پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته شده اما پدر تیمهای دیگر را درآورده اند و تیمهای دیگر چوب این اتفاق را می خورند تا مبادا تیم مورد نظرشان از قافله رقابت با مدعیان عقب بماند.

به بقیه تیمها چه ربطی دارد آقایان تخلف کرده اند و پنجره شان بسته شده است؟ آیا وقتی پنجره تراکتور و استقلال هم بسته شد چنین حمایتی از این تیم ها شد؟

پرسپولیس ۱۳-۱۴ بازیکن با کیفیت دارد مگر بقیه تیمها چند بازیکن با کیفیت دارند؟ هر کارشناس بازی یا گزارشگری هر جا می نشیند بعد از بسم الله الرحمن الرحیم از دستان بسته برانکو و پرسپولیس می گوید!

۱۵ تیم در یک جام بازی می کنند و پرسپولیس در یک جام دیگر

 

 

گفتنیست پیشتر نیز قلعه نویی در کنایه به سیرک خطاب کردن فوتبال ایران توسط برانکو مدعی شد در سیرک دوستان شرکت نمی کند!

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
 • ارتش سرخ به کوری چشم دشمنان ۲۱ آذر ۱۳۹۷ / ۱۲:۳۰ قبل از ظهر

  قلعه نویی حرف مفت زیاد می زنه، خیلی جدی نگیرید این آقا رو. حتی به فرض اگه از پرسپولیس هم حمایت میشه حقشه، کور شن کسانی که نمی بینند. تیمتون نتیجه نمی گیره داور و فدراسیون و پرسپولیس مقصر میشه. این همه گنده …. نکنین. به جای این اراجیف به فکر تیم خودتون باشید. تو همین برنامه نود مگه داور نگفت که باید یه پنالتی برای پرسپولیس گرفته می شد که نگرفتن. مگه همین بازی قبلی گل صیحی پرسپولیس رو افساید نگرفتن. و هزاران تا اتفاق دیگه.

  • حمید رضا ۲۱ آذر ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۳ بعد از ظهر

   پنالتی دقیقه ۱۰ تاثیر گذارتره یا گل دقیقه ۹۵
   استقلال بعد از محرومیت نقل و انتقال بازیکن گوچکترین حمایتی نشد حتی نتونست روزبه چشمی رو دوباره بیاره تو لیستش ولی تیم شما به راحتی عالیشاه و نورالهی را وارد لیستش کرد
   ولی خدا جای حقه
   ماهینی اومد طارقو بزنه رباط خودش پاره شد
   انصاری بازی با ۹۰ ارومیه باید اخراج میشد ولی نشد و دو دقیقه بعد گل زد و ۹۰ حدف شد (بماند موقعیت عالی تیمشونم با پرچم اشتباه گرفته شد) بعد رباط پاره کرد
   صمناً اگه منطق داشته باشی جز اراجیف از مربی و کاپیتانتون چیزی در نمیاد…..‌
   مشکلم داری برو سایت ورزش ۳ و ۹۰ را دنبال کن حالشو ببری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید