کد خبر:37825
پ
وینفرد+شفر

حمله اینستاگرامی شفر به اعضای کمیته فنی استقلال

وینفرد شفر در پیامی اینستاگرامی حسابی از خجالت اعضای کمیته فنی استقلال در آمد و تبریک های مصنوعی آنها را که خود عامل ایجاد مشکل در مواقع بحرانی این تیم بودند را نپذیرفت.       حمله اینستاگرامی شفر به اعضای کمیته فنی استقلال       از بازی شب گذشته خوشحالم ولی هنوز کارهای […]

وینفرد شفر در پیامی اینستاگرامی حسابی از خجالت اعضای کمیته فنی استقلال در آمد و تبریک های مصنوعی آنها را که خود عامل ایجاد مشکل در مواقع بحرانی این تیم بودند را نپذیرفت.

 

 

 

حمله اینستاگرامی شفر به اعضای کمیته فنی استقلال

 

 

 

از بازی شب گذشته خوشحالم ولی هنوز کارهای بسیاری برای انجام دادن وجود دارد، اما ما از سخت کار کردن هراسی نداریم. می‌خواهم بار دیگر از هواداران بی نظیرمان تشکر کنم. بدون شما هرگز به موفقیت دست پیدا نمی کردیم. به ما قوت بسیار بسیار زیادی می دهید. می‌خواهم یک درخواست کوچک کنم – شما دردسرسازها، شما افراد موذی که در زمان بحران به پشت ما خنجر می‌زنید – دیگر برنگردید، تبریک نگویید و وانمود نکنید که بخشی از خانواده استقلال هستید. فوتبال ورزشی احساسی، پر از عشق، پر از استرس و تنش، پیروزی و شکست است – شما به جرات، شخصیت و شان نیاز دارید تا بر لحظات سخت چیره شوید و متاسفانه هر کسی اینها را ندارد. اگر نمی توانید تحت فشار وفادار بمانید، ورزش اشتباهی را دنبال می کنید. فقط با همدیگر.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید