کد خبر:37302
پ
n83055230-72584324

حمایت ملی پوشان ایران از ابقای کیروش در تیم ملی

در حالی که روز گذشته منتقدین تیم ملی و کارلوس کیروش سبک جدیدی از حملات و هجمه علیه تیم ملی را در پیش گرفته بودند، بار دیگر ملی پوشان ایران در اقدامی هماهنگ به حمایت از سرمربی موفق تیم ملی در جام ملتهای آسیا پرداختند و منتقدین را به سکوت دعوت کردند.     پاسخ […]

در حالی که روز گذشته منتقدین تیم ملی و کارلوس کیروش سبک جدیدی از حملات و هجمه علیه تیم ملی را در پیش گرفته بودند، بار دیگر ملی پوشان ایران در اقدامی هماهنگ به حمایت از سرمربی موفق تیم ملی در جام ملتهای آسیا پرداختند و منتقدین را به سکوت دعوت کردند.

 

 

پاسخ تند رامین رضائیان به سروش رفیعی در حمایت از کیروش : دهانت را ببند

 

حمایت ملی پوشان ایران از ابقای کیروش در تیم ملی

 

حمایت ملی پوشان ایران از ابقای کیروش در تیم ملی

رامین رضائیان

 

مردم ایران وقتی چیزی را بخواهند باید به آن احترام گذاشت و توجه کرد، عملکرد هر کسی ثابت کننده توانایی هایش است و مردم خودشان نحوه کار کی روش را می بینند در واقع عملکرد افراد نشان دهنده کارشان است نه حرف زدن آنها، عملکرد آدم‌ها مشخص می کند چند چند هستند.

 

علیرضا بیرانوند

 

گل نخوردن، سهم همه تیم است.
اگر کی‌روش برود ما ضرر می‌کنیم نه او
امیدوارم بعد از ۴۳ سال قهرمان جام ملت‌ها شویم.
همه ما و تمام مردم ایران دوست داریم که کی روش بماند.
این نظم و دیسیپلینی که تیم‌ملی دارد به خاطر آقای کی‌روش است.

 

احسان حاج صفی

 

در مورد رفتن کیروش چیزی نشنیده ام و قطع همکاری با این مربی که در کلاس بسیار بالایی کار می کند و عملکرد خوبی نیز در تیم ملی ایران داشته، به نوعی خودزنی محسوب می شود کما اینکه مردم نیز خواهان ابقای کیروش هستند.

 

 

این اظهارات از آن جهت جالب به نظر می رسد که روز گذشته، منتقدین همیشگی کیروش بار دیگر در صحنه حاضر شدند و با نسبت دادن موفقیت های تیم ملی به ستاره های تیم ملی از جمله بیرانوند و پائین بودن سطح مسابقات جام ملتهای آسیا، سعی کردند نقش کیروش در این موفقیت ها را کمرنگ جلوه دهند که این موضوع با واکنش به موقع ملی پوشان و حمایت از سرمربی تیم، همراه شد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید