حمایت افشین پیروانی از علیپور در ماجرای ویدئوی جنجالی | تماشاچی
کد خبر:47664
پ
۳۲۶۹۰۸۳

حمایت افشین پیروانی از علیپور در ماجرای ویدئوی جنجالی

توضیحات مهم افشین پیروانی درباره فیلم منتشر شده درباره علیپور و حمایت از او در این ماجرا یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در ساعات گذشته از پرسپولیس شنیده شد.     حمایت افشین پیروانی از علیپور در ماجرای ویدئوی جنجالی     مدیر تیم پرسپولیس با توجه به ویدیویی که از علی علیپور منتشر […]

توضیحات مهم افشین پیروانی درباره فیلم منتشر شده درباره علیپور و حمایت از او در این ماجرا یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در ساعات گذشته از پرسپولیس شنیده شد.

 

 

حمایت افشین پیروانی از علیپور در ماجرای ویدئوی جنجالی

 

حمایت افشین پیروانی از علیپور در ماجرای ویدئوی جنجالی

 

مدیر تیم پرسپولیس با توجه به ویدیویی که از علی علیپور منتشر شده گفت :آن فرد هوادار نبود و جملات توهین آمیزی بکار برد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت:ویدیویی منتشر شده و گفته شده علیپور به یک هوادار توهین کرده. متاسفانه زمانی که اعضای تیم می خواستند وارد اتوبوس شوند افراد متفرقه زیادی کنار اتوبوس بودند که قانونا نباید در آن منطقه و محدوده از استادیوم باشند. آن شخص هم هوادار نبود بلکه سعی می کرد خود را هوادار جلوه دهد. او مدام توهین می کرد و بدترین و تندترین جملات را بکار می برد و اصلا حس کردم که هدفی دارد.

وی افزود: از نوع ادبیات و جملات متوالی او مشخص بود که دنبال ایجاد تنش است. علیپور همیشه به هوادران احترام گذاشته. حالا که این ویدیو منتشر شده می گویم که علیپور بعد از بازی دقایق زیادی سرش را گرفته بود و حتی اشک می ریخت. او فوق العاده ناراحت بود و حتی به خود من گفت” مربی، شما، بچه های تیم و هواداران هر چی به من بگویید حق دارید و من نمی دانم چرا آن تصمیم را گرفتم”.علیپور همان بازیکنی است که ساعتی بعد از بازی آن متن صریح و صادقانه را اینستاگرام خود را به منظور عذرخواهی از هواداران و تیم و همه پرسپولیسی ها منتشر کرد. او فرزند مکتب پرسپولیس است که در آن احترام به هوادار حرف اول را می زند.

پیروانی در ادمه بیان کرد :همه ما هرچه داریم به برکت حمایت و محبت و لطف همین هواداران عزیز و حضور در پرسپولیس است. این حرف کل تیم است. علیپور مهاجم اصلی تیم است و انشاله با حمایت هواداران و تیم اقای گل می شود. برخی می خواهند بگویند علیپور به یک هوادار توهین کرده تا بین و هواداران فاصله و تنش و شکاف ایجاد کنند در حالی که آن فرد اصلا هوادار نبود و دنبال داستان های دیگری بود و مدام جملات تندی را بکار می برد که جای تاسف داشت. اتفاقا تا این شرایط را دیدم به بچه ها گفتم حواس تان باشد و واکنش نشان ندهید چون می دیدم که جملات تند و توهین آمیز این فرد تا چه حد زننده و تحریک آمیز بود

پیروانی در پایاناظهار داشت :علیپور همیشه به هواداران احترام گذاشته. در پرسپولیس هم حفظ حرمت هوادران یک اصل است و هیچ کس نه جرات کم لطفی به هواداران و بی احترامی به آنها را دارد و نه به خود چنین اجازه ای می دهد. پس هواداران عزیز ما هشیار باشند و بدانند که آن فرد هوادار نبود و به حاشیه ها هم توجهی نداشته باشند.

 

فیلم توهین علیپور به هواداری که او را تحریک کرد

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید