حضور جنجالی محمد صلاح در عکس کاور مجله مدلینگ | تماشاچی
کد خبر:46528
پ
۱۹۶۳۰۳۱۸-۰-image-a-40_1570896788890

حضور جنجالی محمد صلاح در عکس کاور مجله مدلینگ

محمد صلاح ستاره مسلمان تیم فوتبال لیورپول که همواره به حجب و حیا معروف بود با حضورش در مراسم مجلسه مد و زیبایی GQ جنجال ساز شد.   فیلم زندگی خصوصی محند صلاح   حضور جنجالی محمد صلاح در عکس کاور مجله مدلینگ   مجله استایل و مد و زیبایی GQ که محمد صلاح را […]

محمد صلاح ستاره مسلمان تیم فوتبال لیورپول که همواره به حجب و حیا معروف بود با حضورش در مراسم مجلسه مد و زیبایی GQ جنجال ساز شد.

 

فیلم زندگی خصوصی محند صلاح

 

حضور جنجالی محمد صلاح در عکس کاور مجله مدلینگ

 

مجله استایل و مد و زیبایی GQ که محمد صلاح را به عنوان مرد سال ۲۰۱۹ برگزیده بود با انتشار عکس هایی از او و مدل معروف ایتالیایی یعنی الکساندر آمبروزیو در ورژن خاورمیانه خود، دردسر بزرگی برای صلاح به وجود آورده است چرا که حضور صلاح با امبروزیو روی عکس کاور این مجله، باور بسیاری از علاقه مندان و هواداران صلاح به او را در خاورمیانه تغییر داده و واکنش های تندی نیز نسبت به این مسئله در فضای مجازی و برخی رسانه های عربی شاهد بوده ایم.

 

در هر صورت به نظر می رسد صلاح نیز از قاعده سلبریتی های معروف ورزشی مستثنی نیست و به تبلیغات خارج از فوتبال به عنوان یکی از راه های درآمدزایی حرفه ای نگاه می کند؛ کاری که رونالدو، مسی ، نیمار و بسیاری از ستارگان سابق و فعلی فوتبال جهان نیز انجام می دهند.

 

پیشتر نیز عکس جنجالی محمد صلاح با الکس مورگان فوق ستاره تیم ملی آمریکا، حاشیه ساز شده بود.

کلیدواژه : مجله GQمحمد صلاح

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علی ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۹:۲۸ بعد از ظهر

    ممد پشمی با فرمینو گشت خراب شد
    صلاح هم دل داره بالاخره هواداراش چی پیش خودشون فکر کردن

  • مودریچ خسته ۲۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱:۳۲ قبل از ظهر

    ای ناقلا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید