کد خبر:37854
پ
۱۰۷۱۲۲

حرکت جالب قلعه نویی در اعتراض به تبعیض در مورد پرسپولیس

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل سپیدرود شرکت کرد، اما به جای گفت‌وگو با خبرنگاران، شنونده بیانیه‌ای بود که مدیررسانه‌ای زردپوشان خواند.     صحبتهای جنجالی قلعه نویی علیه پرسپولیس   حرکت جالب قلعه نویی در اعتراض به تبعیض در مورد پرسپولیس     سیامک […]

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل سپیدرود شرکت کرد، اما به جای گفت‌وگو با خبرنگاران، شنونده بیانیه‌ای بود که مدیررسانه‌ای زردپوشان خواند.

 

 

صحبتهای جنجالی قلعه نویی علیه پرسپولیس

 

حرکت جالب قلعه نویی در اعتراض به تبعیض در مورد پرسپولیس

 

حرکت جالب قلعه نویی در اعتراض به تبعیض در مورد پرسپولیس

 

سیامک قلیچ‌خانی مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری امیر قلعه‌نویی، بیانیه‌ای به متن زیر قرائت کرد: «حاضر شدن امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپیدرود، صرفاً به جهت احترام به خبرنگاران عزیز و تمکین به قانون سازمان لیگ بود و تا زمانی که کمیته‌های داوران و انضباطی به روش‌های تبعیض‌آمیز خود ادامه بدهند، با سکوت، نارضایتی خود را اعلام می‌کنیم. برای ابراز نگرانی از شرایط فعلی و تبعات بازی با پرسپولیس به قضاوت علیرضا فغانی، که به محرومیت کی‌روش استنلی، بهترین گلزن سپاهان،‌ امیر قلعه‌نویی، سرمربی سپاهان در دیدار مقابل صنعت نفت و محرومیت هواداران بزرگ سپاهان، سکوت کرده و با اجازه از خبرنگاران، جلسه را ترک می‌کنیم که گاهی سکوت، آخرین سنگر است.»

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • دورتموندی ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ۷:۱۷ بعد از ظهر

    اخرین سنگر سکوته

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید