کد خبر:31257
پ
epl-Logo-v3

جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا ۱۹

کمپانی معروف EA Sports با همکاری پریمر لیگ انگلیس دقایقی پیش اعلام کردند به زودی اولین دوره از مسابقات تورنمنت مجازی فیفا ۱۹ موسوم به ePL را برگزار خواهند کرد که در ادامه به جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا ۱۹ می پردازیم.   آموزش انتقال فیفا پوینت   […]

کمپانی معروف EA Sports با همکاری پریمر لیگ انگلیس دقایقی پیش اعلام کردند به زودی اولین دوره از مسابقات تورنمنت مجازی فیفا ۱۹ موسوم به ePL را برگزار خواهند کرد که در ادامه به جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا ۱۹ می پردازیم.

 

آموزش انتقال فیفا پوینت

 

لینک دانلود fifa 19 و آموزش نصب آن

 

جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا ۱۹

 

جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا 19

 

هر یک از باشگاههای لیگ برتری در این تورنمنت شرکت خواهند کرد و آنها موظفند در باشگاه خود شرایطی را برای بازی حذفی گیمرها فراهم کنند و در نهایت دو گیمر خوش شانس و قوی را برای حضور در تورنمنت ePL معرفی نمایند به طوری که دو گیمر مذکور، نماینده آن باشگاه ها در این رقابتها خواهند بود.

 

این بدان معناست که هواداران تیمهای مختلف لیگ برتر انگلیس که از توانایی های خوبی در بازی فیفا ۱۹ برخوردارند می توانند با ثبت نام در سایت باشگاه خود، شانس خود را برای نمایندگی تیم محبوب خود در تورنمنت بزرگ ePL امتحان کنند.

 

 

نحوه برگزاری تورنمنت ePL فیفا ۱۹

 

جزئیات و تاریخ ثبت نام تورنمنت مجازی لیگ برتر انگلیس در فیفا 19

 

این بازیها در سه مرحله برگزار می شود و تاریخ شروع اولین مرحله آن در ژانویه ۲۰۱۹ خواهد بود و فینال بازیها نیز در ماه مارس ۲۰۱۹ در لندن برگزار می شود و به طور زنده از شبکه اسکای اسپورت پوشش داده خواهد شد. این بازیها در دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ شروع ثبت نام بازیهای مجازی لیگ برتر انگلیس

 

ثبت نام برای شرکت در این تورنمنت از ۳ دسامبر ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد و مرحله مقدماتی در ژانویه ۲۰۱۹، و دو مرحله بعدی در فوریه و مارس برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید