کد خبر:41446
پ
جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا ۲۰۱۹

جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا ۲۰۱۹ + کانالهای پخش زنده

مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹ | copa america 2019 یا جام ملتهای امریکای جنوبی در سال ۲۰۱۹ از فردا به طور متمرکز در برزیل آغاز خواهد شد و تیمهای حاضر در این مساقات در سه گروه با یکدیگر به رقابت می پردازند.در ادامه توجه شما را به جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و کانال […]

مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹ | copa america 2019 یا جام ملتهای امریکای جنوبی در سال ۲۰۱۹ از فردا به طور متمرکز در برزیل آغاز خواهد شد و تیمهای حاضر در این مساقات در سه گروه با یکدیگر به رقابت می پردازند.در ادامه توجه شما را به جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و کانال های پخش زنده فوتبالهای مهم این مسابقات جلب می نماییم.

 

 

برنامه کامل و جدول جام ملتهای آفریقا ۲۰۱۹

 

جدول لیگ ملتهای والیبال ۲۰۱۹

 

جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا 2019

 

چهل و ششمین دوره از مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹ از ساعت ۵ بامداد شنبه ۲۵ خرداد در ورزشگاه مورومبی شهر سائوپائولو آغاز می‌شود و در اولین بازی برزیل قهرمان ۸ دوره تورنمنت به مصاف بولیوی می‌رود. این رقابت‌ها تا بامداد دوشنبه ۱۷ تیر ادامه پیدا خواهد کرد و در این شب در ورزشگاه ماراکانا در ریودِژانیرو فینال برگزار خواهد شد تا قهرمان جدید آمریکای‌جنوبی را بشناسیم.

 

جدول کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

جدول کوپا آمریکا 2019

نتایج کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

نتایج کوپا آمریکا 2019

برنامه بازیهای کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

جدول و برنامه کامل کوپا آمریکا 2019

جدول کوپا آمریکا ۲۰۱۹

 

کانال های پخش زنده کوپا امریکا ۲۰۱۹

 

اگر از آن دسته از علاقه مندان به فوتبال هستید که قصد ندارید پخش مستقیم بازیها را از شبکه ۳ یا ورزش دنبال کنید، می توانید با دنبال کردن صفحه پخش زنده فوتبال در سایت تماشاچی، پوشش مستقیم این بازیها را از شبکه دپورتس ویو اسپانیا تماشاکنید. شبکه های محدودی اقدام به پخش زنده کوپا امریکا ۲۰۱۹ کرده اند که در صفحه فوق تلاش میکنیم، لیست کانال های پخش زنده کوپا امریکا ۲۰۱۹ را نیز برای شما عزیزان قرار دهیم.

 

یکی از مهمترین بازیهای هفته اول، دیدار حساس آرژانتین و کلمبیا است که کارلوس کیروش به تازگی هدایت آن را بر عهده گرفته و پخش مستقیم این دیدار از سایت تماشاچی انجام خواهد شد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید