کد خبر:37838
پ
۵۱۳۷۵۷۷۸_۳۹۵۹۹۰۸۱۴۵۳۹۶۳۸_۵۱۷۲۰۴۶۶۳۴۸۵۰۱۸۹۳۱۲_n

جدال امپراطور و پروفسور | جنگ خان ها با نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی

دیدار حساس پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته هفدهم لیگ هجدهم در حالی فردا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود که دو تیم تفاوتهای زیادی نسبت به نیم فصل اول کرده اند که بر جذابیتهای این بازی افزوده است.     جدال برانکو و قطبی | جنگ خان ها با نیم نگاهی به نیمکت […]

دیدار حساس پرسپولیس و فولاد خوزستان از هفته هفدهم لیگ هجدهم در حالی فردا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود که دو تیم تفاوتهای زیادی نسبت به نیم فصل اول کرده اند که بر جذابیتهای این بازی افزوده است.

 

 

جدال برانکو و قطبی | جنگ خان ها با نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی

 

جدال برانکو و قطبی | جنگ خان ها با نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی

 

برانکو در حالی قدم به اهواز می گذارد که ۳ امتیاز ارزشمند از بازی هفته گذشته مقابل پدیده به دست آورد و پرسپولیس به صدر جدول رده بندی رسیده است؛ او در این بازی از دو بازیکن جدید خود یعنی مهدی ترابی و نادری استفاده خواهد کرد که به نوعی سورپرایز پروفسور برای افشین قطبی محسوب می شوند. با اضافه شدن مهدی ترابی، انتخاب بازیکنان خط جلوی پرسپولیس در ترکیب اولیه بسیار سخت به نظر می رسد چرا که حضور علی علیپور در نوک پیکان خط حمله این تیم قطعی است و برانکو می بایست از بین امید عالیشاه، سیامک نعمتی، مهدی ترابی، مهدی شریفی، بشار رسن، سروش رفیعی سه نفر را انتخاب کند که به نظر می رسد یکی از سخت ترین انتخاب های برانکو را فردا شاهد خواهیم بود. با توجه به بازی قطعی کامیابی نیا و نوراللهی، برانکو تنها از سه بازیکن پشت سر مهاجمش می تواند استفاده کند و سه ستاره این تیم می بایست روی نیمکت ذخیره ها قرار بگیرند. پرسپولیس در این بازی شجاع خلیل زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

 

در طرف مقابل نیز افشین قطبی سرمربی سابق پرسپولیس که با این تیم به قهرمانی در لیگ برتر دست یافت، برای اولین بار می بایست مقابل تیم سابقش قرار بگیرد؛ او در این بازی دو بازیکن کلیدی خود یعنی سینا مریدی و عبداله کرمی را به دلیل مصدومیت و علی غلامزاده و میلاد بدرقه را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد اما می تواند برای اولین بار از مهاجم کامرونی خود در این بازی بهره ببرد. نکته حائز اهمیت در بازی حساس فردا، تقابل دو تفکر هجومی برابر یکدیگر است به طوری که هم برانکو و هم قطبی به فوتبال هجومی علاقه مند هستند و احتمالاً بازی پرگلی را شاهد خواهیم بود.

 

 

وجه اشتراک هر دو مربی دو تیم، سابقه مربیگری در تیم ملی فوتبال ایران است که اکنون نیز پس از جدایی کیروش از تیم ملی، هر دو به نوعی کاندید حضور مجدد روی نیمکت تیم ملی ایران هستند به طوری که اگر قطبی بتواند برانکوی شکست ناپذیر را شکست دهد، بار دیگر به کانون توجه اهالی فوتبال برای قرار گرفتن روی نیمکت تیم ملی تبدیل می شود و این بازی برای او ویژه تر از برانکوی است که شاید به یک تساوی از ورزشگاه غدیر نیز راضی باشد.

 

 

نکته حاشیه ای این دیدار نحوه برخورد و میزبانی هواداران فولاد خوزستان از پرسپولیس است چرا که پرسپولیسی ها در نیم فصل اول به واسطه برخی مسائل، تنش شدیدی با هواداران تیمهای خوزستانی پیدا کردند و بازیهای آنها با تیمهای جنوبی جنجالی و پر برخورد دنبال شد؛ آیا هواداران فولاد اتفاقات ورزشگاه آزادی را فراموش کرده اند و بازی بدون حاشیه ای از سوی دو تیم شاهد خواهیم بود ؟

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

کيت جديد لباس ارجينال تيم هاي اروپايي

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • دورتموندی ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ / ۷:۱۸ بعد از ظهر

    جفت مربیا حرف ندارن
    ولی دلتونو خوش نکنین سرمربی خارجی میاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید