تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018 | تماشاچی
کد خبر:23179
پ
maxresdefaultgh

تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018

فیلم سرنیتی یا وقار محصول ۲۰۱۸ سینمای امریکا است که به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی استیون نایت و بازی هنرمندان مشهوری همچون ان هاثوی و متیو مکانهی به زودی به روی پرده نقره ای سینماهای آمریکا و جهان می رود؛ در ادامه توجه شما را به تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018 جلب می […]

فیلم سرنیتی یا وقار محصول ۲۰۱۸ سینمای امریکا است که به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی استیون نایت و بازی هنرمندان مشهوری همچون ان هاثوی و متیو مکانهی به زودی به روی پرده نقره ای سینماهای آمریکا و جهان می رود؛ در ادامه توجه شما را به تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018 جلب می نماییم.

 

آخرین اخبار سینمای ایران و جهان

 

تاریخ اکران فیلم سرنیتی ۲۰۱۸

 

تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018

 

این فیلم که توسط شرکت اویرون Aviron توزیع خواهد شد طبق جدول زمانبندی اکران، قرار است در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ به روی پرده برود.

 

ژانر و داستان فیلم سرنیتی ۲۰۱۸

 

تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018

 

این فیلم در ژانر درام و هیجانی ساخته شده است و قصه فیلم به اینصورت است که بیکر دیل (متیو مکانهی) یک کاپیتان کشتی است که مسافران را برای بازدیدهای توریستی به جزایر مختلف می برد و زندگی آرامی دارد؛ تا اینکه همسر سابق او یعنی کارن(ان هثوی) برای کمک به دنبال او می رود و از او می خواهد تا از او و پسرش در مقابل همسر جدیدش محافظت کند. در این سفر دریایی اتفاقات زیادی رخ می دهد که کارگردانی استیون نایت به جذابیت بیشتر این فیلم افزوده است.

 

تیزر تریلر فیلم سرنیتی Serenity 2018

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید