حضور جونیور براندائو در پرسپولیس؟ | تماشاچی
کد خبر:44498
پ
جونیور+برانادئو

حضور جونیور براندائو در پرسپولیس؟

در حالی که مدت زمان زیادی از گمانه زنی مضحک برخی رسانه ها در خصوص حضور مهاجم فلامینگوی برزیل در پرسپولیس نگذشته، اینبار رسانه های زرد به دنبال سوژه کردن گزینه برزیلی جدیدی به نام جونیور برانادئو رفته اند و این بازیکن ضعیف را گزینه حضور در خط حمله پرسپولیس قلمداد کرده اند! با نگاهی […]

در حالی که مدت زمان زیادی از گمانه زنی مضحک برخی رسانه ها در خصوص حضور مهاجم فلامینگوی برزیل در پرسپولیس نگذشته، اینبار رسانه های زرد به دنبال سوژه کردن گزینه برزیلی جدیدی به نام جونیور برانادئو رفته اند و این بازیکن ضعیف را گزینه حضور در خط حمله پرسپولیس قلمداد کرده اند! با نگاهی به بیوگرافی جونیور براندائو و فیلم بازیها و آمار گلزنی و سوابق و کارنامه او به این نتیجه می رسیم که حضور این بازیکن ضعیف در پرسپولیس احتمالاً ثمره تلاش بی وقفه دلالن بوده است و لاغیر.

 

 

تماشا کنید؛ فیلم بازیهای جونیور براندائو

 

حضور مهاجم فلامینگو در پرسپولیس؟ لطفاً خیالاتی نشوید

 

حضور جونیور براندائو در پرسپولیس؟

 

تکذیب حضور جونیور برانادائو در پرسپولیس

 

جونیور براندائو مهاجم ۲۴ ساله و ۱۸۷ سانتی متری برزیلی که در تیم گویاس توپ می زند نه به لحاظ قیمت و نه به لحاظ فنی در قواره تیم پرسپولیس نبوده و نیست و مشخص نیست منبع خبری برخی رسانه ها در انتشار نام این بازیکن برای حضور در پرسپولیس کجاست که باعث عصبانی شدن هواداران سرخ از اقدام مدیران پرسپولیس برای جذب این بازیکن شده اند غافل از اینکه اصلاً مذاکره ای برای حضور برانادئو در پرسپولیس صورت نگرفته و اخبار مبنی بر حضور جونیور برانادائو در پرسپولیس به همان اندازه طنز است که اخبار مربوط به مهاحم فلامینگو در پرسپولیس طنز بود اما اینبار برعکس موضوع قبل اتفاق افتاد.

 

کارنامه سوابق جونیور براندائو

با نگاهی به سوابق و آمار گلزنی جونیور براندائو به این نتیجه می رسیم که مجموع بازیهای حرفه ای او در تیمهای پرشمار قبلی اش در سطح A به زحمت به عدد ۴۰ می رسد. او از سال ۲۰۱۵ فوتبال حرفه ای را در تیم یوونتوس sc که تیمی در سری ب برزیل است  آغاز کرده و در این مدت، ۱۰ باشگاه مختلف عوض کرده است. مجموع تعداد بازیهای او در تیمهای سابقش در طول این ۴-۵ سال به زحمت به عدد ۴۰ می رسد اما بهترین عملکرد او مربوط به اولین سال فعالیت حرفه ای اش بر می گردد که در ۱۳ بازی برای یوونتوس SC برزیل ۱۰ گل به ثمر رساند.

بر خلاف اعلام برخی سایتها، او سابقه بازی در هیچ یک از رده های پایه در تیم ملی برزیل را در کارنامه ندارد و باید دید ایا حضور یکساله اش در گویاس با قوانین حضور بازیکن خارجی در ایران سازگاری دارد یا خیر چرا که او در سالهای گذشته در سری C و D فوتبال برزیل فعال بوده است.

 

نگاهی به قیمت این بازیکن که ۱٫۷ میلیون دلار تخمین زده شده به نوعی آب پاکی را روی دست هواداران پرسپولیس می ریزد و خیالشان را از بابت عدم جذب این مهاجم راحت می کند چرا که بودجه باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی حداکثر ۸۰۰ هزار دلار برای یک فصل است و تفاوت زیادی بین این دو عدد مشاهده می شود. با این حال برخی رسانه ها از توافق یکساله این بازیکن با پرسپولیسی ها سخن گفته اند که باید به انتظار نشست و دید آیا حضور این بازیکن در پرسپولیس قطعی می شود و ماریو بودیمیر دیگری در پرسپولیس ظهور می کند یا خیر؟

 

آمار گلزنی جونیور براندائو

تیم گویاس آخرین تیم جونیور براندائو بوده که در ۲۱ بازی برای این تیم تنها ۲ گل  به ثمر رسانده که به جرات می توان گفت عملکرد مدافعین پرسپولیس از این مهاجم در فصل گذشته بهتر بوده است. او تاکنون ۹۴ بازی برای تمهای مختلف انجام داده که تعداد کمی از انها در سطح اول فوتبال برزیل بوده و بیشتر این بازیها در سری C و سری D فوتبال باشگاهی در برزیل بوده است.

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید