کد خبر:38575
پ
D1B5JUQUwAAEwT7

توهین جنجالی کانتونا به هم وطنانش | از له شدن پاریسی ها خوشحالم

پس از صعود شگفت انگیز تیم منچستریونایتد به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که با شکست دادن تیم PSG فرانسه در ثانیه های پایانی و به کمک سیستم VAR به دست آمد؛ اسطوره فرانسوی و جنجالی منچستریونایتد با حضور در ورزشگاه، به حمایت از تیم انگلیسی پرداخت و پس از این پیروزی دلچسب […]

پس از صعود شگفت انگیز تیم منچستریونایتد به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که با شکست دادن تیم PSG فرانسه در ثانیه های پایانی و به کمک سیستم VAR به دست آمد؛ اسطوره فرانسوی و جنجالی منچستریونایتد با حضور در ورزشگاه، به حمایت از تیم انگلیسی پرداخت و پس از این پیروزی دلچسب و به یاد ماندنی با حضور در اردوی تیم منچستریونایتد و در جمع سر الکس فرگوسن و سولشر با خنده های خود، موجبات خشم هم وطنان فرانسوی خود را فراهم آورد.

 

فیلم خلاصه بازی منچستریونایتد و پاری سن ژرمن (۳-۱)

 

زیباترین گلهای کلیپ کانتونا اسطوره منچستریونایتد

 

 

توهین جنجالی کانتونا به هم وطنانش | از له شدن پاریسی ها خوشحالم

 

توهین جنجالی کانتونا به هم وطنانش | از له شدن پاریسی ها خوشحالم

 

اریک کانتونا تنها دقایقی پس از پیروزی خاطره انگیز شیاطین سرخ مقابل پاری سن ژرمن، با اظهار نظری جنجالی مثل همیشه خشم فرانسوی ها را برانگیخت. او در اظهاراتش با کنایه مدعی شد، از برد منچستریونایتد مقابل پاریسی ها لذت بردم، این برد مثل قورت دادن یک قورباغه لذت بخش بود !!

 

 

گفتنیست اریک کانتونا در زمان بازی خود به همراه دیوید ژینولا همواره به واسطه جنجالها و حواشی زیادی که ایجاد می کردند، از تیم ملی فرانسه در مقاطع مختلف دور مانده بودند.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • بهرام ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۱:۲۶ بعد از ظهر

    از شخصیت تهی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید