کد خبر:40169
پ
۶۵۷۰_۱۳۰

توجیه عجیب فتاحی برای عدم برگزاری فینال حذفی در خرمشهر

بر اساس اعلام سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات دیدار پایانی جام حذفی این فصل در خرمشهر برگزار نمی شود.     چرا نباید بازی فینال حذفی در خرمشهر برگزار شود؟   توجیه عجیب فتاحی برای عدم برگزاری فینال حذفی در خرمشهر     فتاحی دراین باره می گوید: «محل قطعی فینال جام‌حذفی را آخر این […]

بر اساس اعلام سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات دیدار پایانی جام حذفی این فصل در خرمشهر برگزار نمی شود.

 

 

چرا نباید بازی فینال حذفی در خرمشهر برگزار شود؟

 

توجیه عجیب فتاحی برای عدم برگزاری فینال حذفی در خرمشهر

 

توجیه خنده دار فتاحی برای عدم برگزاری فینال حذفی در خرمشهر

 

فتاحی دراین باره می گوید: «محل قطعی فینال جام‌حذفی را آخر این هفته اعلام می‌کنیم. بازی نیمه ‌نهایی را بعد از شب‌های قدر و بازی فینال را روز ۱۲ خرداد برگزار می‌کنیم. با توجه به گرمای هوا در این روزها نمی‌توان بازی را در خرمشهر برگزار کرد.»

 

سازمان لیگ برتر چند سالی بود که دیدارهای پایانی جام حذفی را در خرمشهر برگزار می شود که گرمای هوا و از سویی کیفیت بد زمین چمن خرمشهر موجب اعتراض تیم های شرکت کننده در دیدار پایانی شده بود. سیاست در کشورهای توسعه یافته از این قرار است که فینال را هر بار در یک شهر برگزار می کنند تا همه شهرها به ظرفیت برگزاری بازی های مهم دست یابند و از سویی برگزاری بازی های پایانی جام حذفی هر بار در یک شهر موجب ادای دین فوتبال به مردمان همه شهرها می شود و از همه مهمتر جذابیت فوتبال به همه شهرها می رود و تصمیم جدید سازمان لیگ برتر یک تصمیم منطقی است. خیلی از فدراسیون های ملی پیش از شروع فصل و بدون لحاظ اینکه کدام تیم ها به دیدار پایانی راه پیدا می کنند استادیوم برگزاری فینال را مشخص می کنند.

 

پی نوشت: توجیه گرم بودن هوا با توجه به اینکه بازی در ساعات خنک تر شدن هوا برگزار می شود، مسلماً نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای لغو برگزاری فینال حذفی در استادیوم اروندان خرمشهر باشد و شاید دوستان باید به اشتباه خود در انتخاب این شهر در سالهای گذشته بابت امکانات میزبانی ضعیف و چمن نامناسب اشاره کنند و گرمای هوا را برای تغییر محل میزبان جام حذفی ۹۸ عنوان نکنند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید