کد خبر:38152
پ
۱۸۲۶

تلاش نافرجام فردوسی پور برای بازگشت | گلزار و برنده باش اول هستند

در حالی که به انتهای سال ۹۷ نزدیک می شویم، صدا و سیما بار دیگر به منظر ارزشیابی برنامه های تولیدی سیمای ملی، در بخش های مختلف نظرسنجی عمومی را به راه انداخته و رقابت بین مجریان و برنامه های مختلف برای اول شدن در این کورس دیدنی به اوج خود رسیده اما به نظر […]

در حالی که به انتهای سال ۹۷ نزدیک می شویم، صدا و سیما بار دیگر به منظر ارزشیابی برنامه های تولیدی سیمای ملی، در بخش های مختلف نظرسنجی عمومی را به راه انداخته و رقابت بین مجریان و برنامه های مختلف برای اول شدن در این کورس دیدنی به اوج خود رسیده اما به نظر می رسد، سلطان بلامنازع چند سال اخیر در نوروز ۹۸ می بایست تاج و تخت خود را به شخص جدیدی اهدا کند!

 

محمدرضا گلزار، توانست برنامه نود را پشت سر بگذارد

 

تلاش نافرجام فردوسی پور برای بازگشت | گلزار و برنده باش اول هستند

 

تلاش نافرجام فردوسی پور برای بازگشت | گلزار و برنده باش اول هستند

 

عادل فردوسی پور که همواره علاقه زیادی به دیده شدن و فخرفروشی بابت مخاطبین برنامه نود دارد، در برنامه شب گذشته نود به تبلیغ برنامه خود در این نظرسنجی رقابتی پرداخت تا بار دیگر در صدر پرمخاطب ترین برنامه های سیما قرار بگیرد اما به نظر می رسد او تلاش بی فایده ای را شروع کرده چرا که در آخرین نظرسنجی صورت گرفته در این زمینه، برنامه محمدرضا گلزار یعنی برنده باش، با اختلاف زیاد نسبت به برنامه نود، در صدر پر مخاطب ترین برنامه های سیما قرار داشت و نکته اینکه برنامه نود حتی در رده دوم نیز قرار نداشت و ریزش مخاطبین این برنامه، باعث سقوط نود به رده سوم شده است و رضا رشید پور با برنامه حالا خورشید بالاتر از نود در رده دوم قرار گرفته بود.

 

آخرین تلاش های مستقیم فردوسی پور برای در صدر ماندن در بین محبوب ترین های سیما

 

در هر صورت به نظر می رسد با توجه به رویه سلیقه ای و رنگی فردوسی پور در برنامه های سال ۹۷ نود که با حضور کارلوس کیروش شدت بیشتری نیز گرفت، باعث افت اقبال مخاطبین نسبت به این برنامه شده و ریزش شرکت کنندگان در نظرسنجی های پیامکی این برنامه نیز خود گواهی دیگر بر این است که شانس برنامه نود و فردوسی پور برای اول شدن در این نظرسنجی بسیار پائین است.

 

فردوسی پور که به سبب حمایت از کیروش در موضع مقابل هواداران پرسپولیس قرار داشت، مدتهاست که به از چشم هواداران استقلال نیز افتاده و با برنامه شب گذشته که به شکل عجیبی بر علیه جذب آیاندا پاتوسی ترتیب داده شده بود، بار دیگر موجبات خشم هواداران استقلال را فراهم کرد و همین عامل باعث افت آرای کسب شده توسط برنامه نود در نتایج نهایی خواهد شد.

 

ترفند برنده شدن در برنامه برنده باش

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • لنگی پور بی ناموس ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ / ۳:۰۱ بعد از ظهر

    داره برا لنگیا میماله که بهش رای بدن تو اون جشنواره جام جم . لاشی تر از این بزغاله وجود نداره ینی نون به نرخ روز خور تمام عیار . یه مدت با لنگیا به خاطر کیروش در افتاد الان که به رای اونا نیاز داره ، به نفعشون برنامه میسازه بی ناموس کثیف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید