کد خبر:21356
پ
تریلر فیلم نقشه فرار ۲ (Escap plan 2 : Hades)

تریلر فیلم نقشه فرار ۲ (Escap plan 2 : Hades)

فیلم نقشه فرار ۲ اپیزود Hades قرار است در تاریخ ۲۹ ژانویه بر روی پرده سینماهای آمریکا و جهان برود از همین رو تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده که توجه شما را به دیدن تریلر فیلم نقشه فرار ۲ جلب می نماییم.   مجله جهان منهای فوتبال     بازیگران فیلم نقشه فرار […]

فیلم نقشه فرار ۲ اپیزود Hades قرار است در تاریخ ۲۹ ژانویه بر روی پرده سینماهای آمریکا و جهان برود از همین رو تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده که توجه شما را به دیدن تریلر فیلم نقشه فرار ۲ جلب می نماییم.

 

مجله جهان منهای فوتبال

 

تریلر فیلم نقشه فرار 2 (Escap plan 2 : Hades)

 

بازیگران فیلم نقشه فرار ۲

 

فیلم escape plan 2 : hades در ژانر فیلمهای اکشن و حادثه ای به کارگردانی استیون میلر ساخته شده است و در واقع قسمت دوم همین عنوان در سال ۲۰۱۳ به شمار می رود. هنزپیشه های معروف این فیلم عبارتند از سیلور استالونه  که در ایران آن را به نام رامبو می شناسند و دیو باتیستا و سرانجام کرتیس فیفتی سنت معروف .

 

خلاصه داستان فیلم

 

ری بریلین و تیمش برای نجات افراد مشهور از زندانهای مخوف و غیرقابل فرار پول میگیرند اکنون ماموریت آنها فراری دادن فردی به نام شو رن است که توسط دولتی ها ربوده شده و به زندان غیر قابل نفوذی به نام Hades منتقل شده است؛ در این فیلم هیجان انگیز ماجراهای فراری دادن شو رن به بینندگان نشان داده می شود که البته شباهت های معنایی زیادی با فیلم رامبو ۳ دارد.

 

تریلر فیلم نقشه فرار 2 (Escap plan 2 : Hades)

 

ساخت این فیلم از اکتبر ۲۰۱۶ شروع شد و سیلور استالونه در این فیلم در نقش بازیگر مکمل ظاهر شده است؛ در فوریه ۲۰۱۷ اعلام شد که قرار است آرنلود شوارتزینگر نیز به داستان اضافه شود اما سرانجام این اتفاق رخ نداد تا با جمع شدن بازیگران اصلی فیلم از ۲۲ مارس ۲۰۱۷ رسما کار فیلمبرداری آن در جورجیا و آتلانتا شروع شود. نکته جالب اینکه در حین فیلمبرداری اپیزود ۲ از این فیم اکشن، با بسیاری از بازیگران و وامل فیلم برای فیلمبرداری و ساخت اپیزود ۳ این فرانچایز در سپتامبر ۲۰۱۷ توافق شد و شاهد پخش اپیزود سوم از این فیم هم احتمالاً در سال ۲۰۲۰ خواهیم بود.

 

تریلر فیلم نقشه فرار ۲ (Escap plan 2 : Hades)

 

 

 

 

 

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید