کد خبر:18659
پ
ترکیب فانتزی پرسپولیس

ترکیب فانتزی پرسپولیس بدون جنجالی ها مقابل السد

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز از هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان السد قطر است؛ در ادامه این مطلب نگاهی خواهیم انداخت به ترکیب احتمالی برانکو در این بازی سرنوشت ساز که تکلیف صدرنشینی این گروه را مشخص می کند و برای هر دو تیم که صعودشان قطعی شده، حائز […]

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز از هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان السد قطر است؛ در ادامه این مطلب نگاهی خواهیم انداخت به ترکیب احتمالی برانکو در این بازی سرنوشت ساز که تکلیف صدرنشینی این گروه را مشخص می کند و برای هر دو تیم که صعودشان قطعی شده، حائز اهیمت است.

 

تاریخ و برنامه بازیهای دور حذفی و یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فصل ۲۰۱۸ 

 

 

ترکیب فانتزی پرسپولیس بدون جنجالی ها مقابل السد

 

 

می خواهیم در گروهمان قهرمان

 

حلاصه بازی و تحلیل بازی پرسپولیس و السد(۱-۳)

 

 

برانکو با توجه به  مصدومیت شدید ربیع خواه قطعا او را در این بازی به همراه نخواهد داشت و از طرفی فرشاد احمدزاده نیز به دلیل انچه مصدومیت عنوان شده، از ترکیب این تیم برای این بازی کنار گذاشته شده و محسن مسلمان نیز با توجه به اعلام خودش، جایی در ترکیب این تیم مقابل السد ندارد و باز هم باید از روی نیمکت، نظاره گر بازی هم تیمی هایش باشد.

 

با توجه به نبود سه بازیکن یاد شده، به نظر می رسد برانکو که نیاز مبرمی به سه امتیاز این دیدار برای پرهیز از رویارویی با الاهللی عربستان دارد، تیمش را با سیستم ۲-۴-۴ به میدان خواهد فرستاد و تماشگران این تیم پس از مدتها شاهد زوج کمال کامیابی نیا و احمد نوراللهی در مرکز میدان خواهند بود.

 

دو وینگر پرسپولیس در این دیدار به احتمال بسیار زیاد، بشار رسن و وحید امیری خواهند بود و با توحه به گلزنی سیامک نعمتی در بازی رفت مقابل السد و امادگی این روزهای این بازیکن؛ احتمال به کار گیری او نسبت به گادوین منشا که دوران افت خود را سپری می کند بیشتر است. علی علیپور نیز مثل همیشه مهاجم اصلی قرمزها در این دیدار است.

 

در ساختار دفاعی پرسپولیس تقریباً همه چیز قابل حدس و پیش بینی است چرا که بیرانوند در درون دروازه قرار دارد و سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده مدافع میانی هستند و مدافع راست نیز احتمالاً حسین ماهینی خواهد بود و مدافع چپ هم محمد انصاری.

 

با توجه به حساس بودن بازی، و نیاز به تجربه در چنین بازیهای بزرگی احتمال فیکس بودن حسین ماهینی نسبت به صادق محرمی در این دیدار بیشتر است و اگر بازی گره بخورد، شاید برانکو یکی از هافبکهای دفاعی خود را بیرون کشیده و صادق محرمی را به زمین بفرستد .

 

 

 

با توجه به اینکه السد با یک تساوی نیز به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد، پرسپولیسی ها باید در این دیدار بیش از پیش حواسشان جمع باشد و با این تصور که یک گل از حریف عقب هستند پای به زمین مسابقه بگذارند چرا که هر چه از زمان بازی بگذرد، فشار تماشاگر، تاثر معکوس بر روی بازیکنان پرسپولیس و عملکرد آنها می گذارد. بغداد بونجاح که در بازی رفت دو گل از سه گل السد به پرسپولیس را به ثمر رساند، پس از ژاوی، تاثیرگذارترین بازیکن السد به حاسب می آید.

 

 

 

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید