کد خبر:37843
پ
Untitled-2

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد | نیمکت نشینی اجباری سیامک نعمتی

پرسپولیس در مهمترین بازی هفته هفدهم در ورزشگاه غدیر اهواز مهمان فولاد است و نتیجه این بازی برای صدرنشین جدید لیگ برتر حائز اهمیت است؛ در ادامه به ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان می پردازیم.     برنامه کامل بازیهای پرسپولیس در نیم فصل دوم   ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان     […]

پرسپولیس در مهمترین بازی هفته هفدهم در ورزشگاه غدیر اهواز مهمان فولاد است و نتیجه این بازی برای صدرنشین جدید لیگ برتر حائز اهمیت است؛ در ادامه به ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان می پردازیم.

 

 

برنامه کامل بازیهای پرسپولیس در نیم فصل دوم

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل فولاد | نیمکت نشینی اجباری سیامک نعمتی

 

همانطور که در مطلب پیش بازی پرسپولیس و فولاد اشاره شد، برانکو در این بازی علی رغم در اختیار نداشتن شجاع خلیل زاده اما ۶ هافبک میانی سرحال در اختیار دارد که تنها از ۳ نفر از آنها می تواند استفاده کند و احتمال اینکه سیامک نعمتی قربانی حضور ستاره تازه وارد تیم ملی یعنی مهدی ترابی شود، بسیار بالاست. حال باید منتظر ماند و دید آیا برانکویی که به تغییر زیاد در ترکیب تیمش علاقه ای ندارد، گلزن هفته قبلش را نیمکت نشین می کند یا خیر؟

 

مهدی شریفی، سروش رفیعی، بشار رسن، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، مهدی ترابی ۶ بازیکنی مدعی حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس هستند که برانکو به اجبار ۳ نفر از آنها را نیمکت نشین خواهد کرد.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید