کد خبر:39125
پ
hilal-1-768×432

ترکیب احتمالی الهلال مقابل استقلال ایران

تا ساعاتی دیگر، استقلال ایران تنها شانس خود برای باقی ماندن در کورس مدعیان صعود از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا را در دیدار حساس مقابل الهلال عربستان در کشور قطر جستجو می کند؛ به همین بهانه بد ندیدیم نگاهی به ترکیب احتمالی الهلال مقابل استقلال داشته باشیم.       چرا استقلال افت کرد؟ […]

تا ساعاتی دیگر، استقلال ایران تنها شانس خود برای باقی ماندن در کورس مدعیان صعود از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا را در دیدار حساس مقابل الهلال عربستان در کشور قطر جستجو می کند؛ به همین بهانه بد ندیدیم نگاهی به ترکیب احتمالی الهلال مقابل استقلال داشته باشیم.

 

 

 

چرا استقلال افت کرد؟ بررسی دلایل کاهش کیفیت بازی آبی ها

 

ترکیب احتمالی الهلال مقابل استقلال ایران

 

ترکیب احتمالی الهلال مقابل استقلال ایران

 

الهلال از روزی که زوران مامیچ کروات را جانشین جورج ژسوس پرتغالی کرد با تغییرات اساسی در چیدمان خود روبرو شد تا جایی که آبی های شهر ریاض این روزها با چیدمان ۴-۱-۳-۲ مقابل رقبای خود به میدان می روند.

تغییر فهرست خارجی های این تیم در ACL 2019 نسبت به لیگ عربستان و جام باشگاه های عرب باعث شد تا مامیچ برای جدال حساس امشب با استقلال ایران ترکیبی متفاوت نسبت به آخرین بازی داخلی مقابل الحزم داشته باشد. امشب در دوحه خبری از ستاره هایی همچون جاناتان سوریانو اسپانیایی، بوتایا اروگوئه ای یا کاریلو برزیلی نیست اما در مقابل میلوش دینیاک استرالیایی در خط دفاع همین طور کارلوس ادواردو برزیلی، سباستین جووینکو ایتالیایی و بافتیمبی گومیس فرانسوی دیده می شوند.

برحسب پیش بینی هایی که رسانه های سعودی از ترکیب احتمالی الهلال در بازی بزرگ امشب مقابل استقلال ایران در دوحه داشتند مرد شماره یک این تیم کسی نخواهد بود جز عبدالله معیوف گلر شماره یک تیم ملی عربستان که با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت چند هفته ای هست جای علی الحبسی عمانی را درون دروازه الهلال گرفته است.در خط دفاع امروز مامیچ از زوج دینیاک استرالیایی در کنار البولایحی پدیده این فصل فوتبال الهلال و عربستان در مرکز بهره خواهد برد. مدافع راست البریک خواهد بود ضمن این که در پست دفاع چپ هم یاسر الشمرانی معروف و سرشناس به میدان خواهد رفت.

تک هافبک دفاعی امروز الهلالی محمد کانو خواهد بود، بازیکنی که با اخراج در دربی شهر ریاض مقابل النصر کار را برای شاگردان مامیچ دشوار کرد تا آنها در هفتمین دقیقه وقت های تلف شده بازی را واگذار و از یکه تازی در عربستان باز بمانند. البته در کنار کانو مرد کروات گزینه ای همچون احمد الخیبری را نیز روی نیمکت دارد.

کارلوس ادواردو ستاره برزیلی و کاپیتان این فصل الهلالی ها در جمع سه هافبک جلو یکی از کلیدی ترین انتخاب های مامیچ خواهد بود. بازیکنی که از محبوبیت زیادی در میان طرفداران برخوردار است و اگر روی فرم باشد مهار ساختار تهاجمی این تیم کار آسانی نخواهد بود. با مصدومیت سالم الدوساری ملی پوش و غیبت او در نقش وینگر به نظر می رسد خرید جنجالی الهلالی ها یعنی هیتان باهبری ملی پوش به ترکیب اصلی اضافه خواهد شد. محمد الشلهوب شماره ۱۰ کهنه کار نیز این شانس را دارد تا در ترکیب اصلی ضلع سوم این مثلث باشد گرچه بازگشت نواف العابد از مصدومیت می تواند جایگاه ستاره ریزنقش را تهدید کند.

 

 

زوج ویرانگر تهاجمی الهلالی ها از قاره اروپا خواهد بود، جایی که بافتیمبی گومیس فرانسوی در کنار مورچه اتمی ایتالیایی به عنوان امیدهای اول گلزنی این تیم به میدان خواهند رفت. سباستین جووینکو با شروع فوق العاده در ترکیب الهلال امشب یک قدم عقب تر از گومیس بازی می کند تا نقش مهاجم کاذب را بازی کند.

به این ترتیب ترکیب احتمالی الهلال در بازی امشب با استقلال به این شرح خواهد بود:
?عبدالله معیوف؛ محمد البریک، میلوس دینیاک، احمد البولایحی، یاسر الشمرانی؛ محمد کانو؛ کارلوس ادواردو، هیتان باهبری، محمد الشلهوب(نواف العابد)؛ بافتیمبی گومیس و سباستین جووینکو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید