کد خبر:3959
پ
۲۰۱۷۰۹۲۱-The18-Image-FIFA18

ترفند فیفا ۱۸؛ با انتخاب ورزشگاه لابومبورنا بوکاجونیورز همیشه برنده بازی شوید!

بسیاری از گیمرها می خواهند ترفند فیفا ۱۸ برای بردن در بازی ها را بدانند؛ در ادامه به یکی از آنها که تاثیر زیادی در برد شما ایفا می کند می پردازیم. با انتخاب یکی از ورزشگاه های حاضر در بازی فیفا ۱۸، شما می توانید شانس برد خود مقابل رقبا را تا حد زیادی […]

بسیاری از گیمرها می خواهند ترفند فیفا ۱۸ برای بردن در بازی ها را بدانند؛ در ادامه به یکی از آنها که تاثیر زیادی در برد شما ایفا می کند می پردازیم. با انتخاب یکی از ورزشگاه های حاضر در بازی فیفا ۱۸، شما می توانید شانس برد خود مقابل رقبا را تا حد زیادی افزایش دهید. ورزشگاه لابومبورنا بوکاجونیورز همان ورزشگاه برنده در فیفا ۱۸ است.

عدم وجود سایه های گمراه کننده در ورزشگاه لابومبورنا باعث می شود تا بازیکنان Ultimate Team بدون دردسر بازی واقعی خود را بدون گیج شدن انجام دهند.

انتخاب استادیوم درست برای مسابقه در فیفا ۱۸ یکی از ترفندهای بازیکنان برای بردن حریفان خود است چرا که در بسیاری از ورزشگاه های حاضر در فیفا ۱۸، شاهد زوایه دوربین نامناسب، سایه های گمراه کننده و ابعاد مختلف زمین بازی هستیم که بازی را برای گیمرها سخت تر می کند.
اما به تازگی گیمرها، استادیومی را کشف کرده اند که هیچ کدام از موارد اذیت کننده را ندارد.

ورزشگاه لابومبورنا در آرژانتین که زمین اختصاصی بوکاجونیورز محسوب می شود به عنوان بهترین ورزشگاه فیفا ۱۸ از سوی کاربران انتخاب شده است.
کمپانی سازنده فیفا ۱۸ یعنی EA، عمداً رنگ این استادیوم را کمتر کرده و نورپردازی متفاوتی را در این استادیوم شاهد هستیم و این اقدام با توجه دمای هوا در امریکا جنوبی انجام شده است.
ورزشگاه لابومبورنا

ورزشگاه های موجود در بازی فیفا به یک معضل بزرگ برای گیمرها تبدیل شده است و بعضا باعث سردرد آنها می شود برخی از کاربران در مورد ورزشگاه سن سیرو گفته اند، نمای دوربین در این ورزشگاه به طور تصادفی زوم می شود. گیمرها قبل از عرضه فیفا ۱۸ با درخواست از EA خواهان حذف این استادیوم از فیفا ۱۸ بودند.
سایه های زائد در این ورزشگاه ذهن گیمر را گمراه می کند اما شما می توانید با رفتن به حالت تک نفره FUT زمان بازی خود را به تابستان و یا عصر تغییر دهید تا از شر این مشکل خلاص شوید چرا که زمان روزی که در حال بازی فیفا ۱۸ به طور اتوماتیک از روی ساعت محلی منطقه شما و از طریق کنسول تشخیص داده می شود و بر اساس آن، نورپردازی استادیوم ها تعیین شده است.

برای مطالعه سایر ترفندها فیفا ۱۸ بر روی لینک کلیک کنید.

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید