کد خبر:34160
پ
تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی | جنگ ستارگان برنده نداشت

تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی | جنگ ستارگان برنده نداشت

بازی حساس پرسپولیس و تراکتورسازیلحظاتی پیش به پایان رسید و دو تیم در نهایت با تقسیم امتیازات به تساوی بدون گل رضایت دادند تا تیمهای صدرجدولی در این هفته، همگی ناکام بوده باشند و فرصت برای نزدیک شدن تیمهای تعقیب کننده به صدر جدول مهیا شود.   تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی | جنگ ستارگان […]

بازی حساس پرسپولیس و تراکتورسازیلحظاتی پیش به پایان رسید و دو تیم در نهایت با تقسیم امتیازات به تساوی بدون گل رضایت دادند تا تیمهای صدرجدولی در این هفته، همگی ناکام بوده باشند و فرصت برای نزدیک شدن تیمهای تعقیب کننده به صدر جدول مهیا شود.

 

تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی | جنگ ستارگان برنده نداشت

 

تحلیل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی | جنگ ستارگان برنده نداشت

 

دو تیم که از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری رقابتهای لیگ برتر به حساب می آیند، در نیمه اول که زیر بارش شدید باران برگزار شد، بازی تقریباً پایاپایی را به نمایش گذاشتند به طوری که در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازیف این تراکتورسازیبود که نبض جریان مسابقه را در اختیار داشت اما رفته رفته پرسپولیسی ها به خود آمده تا انتهای بازی در نیمه اول، تراکتورسازی را مجبور به عقب نشینی کردند؛ بازی در نیمه اول جز ۱-۲ موقعیت گل برای هر دو تیم، اتفاق خاصی نداشت.

 

نیمه دوم با قطع باران، شاهد بازی بسیار جذابی از سوی هر دو تیم بودیم به طوری که هیچ یک از دو تیم قصد عقب نشینی نداشت و همین عامل باعث شکل گرفتن موقعیت های خوبی بر روی هر دو دروازه شد به طوری که  گل آفساید احسان حاجی صفی که با اعتراض شدید تراکتوری ها مردود اعلام شد، جدی ترین موقعیت تراکتورسازی و موقعیت تقریباً تک به تک گادوین منشا نیز جدی ترین موقعیت پرسپولیس در نیمه دوم بود.

 

جذابترین نبرد در نیمه دوم، به جنگ هافبکهای دو تیم در میانه میدان مربوط بود که بازی خوب مسعود شجاعی ، اشکان دژاگه، احسان حاجی صفی و البته سوگیتا برتری محسوسی را در این زمینه به تراکتوری ها داده بود و مصدومیت کمال کامیابی نیا در نیمه دوم نیز مزید بر علت بود تا تراکتوری ها به نوعی میانه میدان را از آن خود کنند.

 

در نهایت این بازی نفسگیر و حساس با تساوی به پایان رسید تا تعقیب کنندگان همچنان امیدوار به ادامه تلاش خود برای رسیدن به صدر جدول، بازیهای خود را ادامه دهند.

 

از نکات حاشیه این دیدار می توان به ادامه روند شعارهای ناهنجار بین هواداران دو تیم اشاره کرد که متاسفانه به نظر می رسد این رویه فحاشی در استادیوم های ورزشی همچنان ادامه دارد.

حراج تابستانه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید