تا اولین شکست کیروش سکوت کنید بعد به خیابانها بریزید! | تماشاچی
کد خبر:36613
پ
تا اولین شکست کیروش سکوت کنید بعد به خیابانها بریزید!

تا اولین شکست کیروش سکوت کنید بعد به خیابانها بریزید!

در حالی که هنوز ۲۴ ساعت از برد پر گل تیم ملی مقابل یمن نگذشته، برخی به ظاهر کارشناسان در رسانه های داخلی شروع به لوث کردن کار بزرگ ملی پوشان ایران در اولین دیدار جام ملتهای آسیا کرده اند و با ضعیف خواندن تیم یمن، به نوعی قصد بی ارزش جلوه دادن عملکرد فنی […]

در حالی که هنوز ۲۴ ساعت از برد پر گل تیم ملی مقابل یمن نگذشته، برخی به ظاهر کارشناسان در رسانه های داخلی شروع به لوث کردن کار بزرگ ملی پوشان ایران در اولین دیدار جام ملتهای آسیا کرده اند و با ضعیف خواندن تیم یمن، به نوعی قصد بی ارزش جلوه دادن عملکرد فنی کیروش و ملی پوشان ایران را دارند.

 

تا اولین شکست کیروش سکوت کنید بعد به خیابانها بریزید!

 

تا اولین شکست کیروش سکوت کنید بعد به خیابانها بریزید!

 

همه قوی بودند، فقط یمن ضعیف بود؟

 

در اینکه تیم یمن در زمره تیمهای درجه ۱ فوتبال آسیا طبقه بندی نمیشود، شکی وجود ندارد اما در فوتبال مدرن روز دنیا، فاصله تیمها با یکدیگر کم شده و همانطور که در جام جهانی شاهد بودیم، ژاپن و کره جنوبی و ایران مقابل قدرتهای فوتبال جهان قد علم کردند؛ در همین جام ملتهای آسیا نیز تیمهای نه چندان مطرح هند، اردن و حتی فیلیپین عرض اندام کردند و نشان دادند دیگر تصور سابق نسبت به فاصله زیاد بین سطح کیفی تیمها وجود ندارد و باید هر بازی را جدی قلمداد کرد.

 

کره جنوبی در حالی روز گذشته به زحمت با یک گل فیلیپین را شکست داد که کمتر کارشناسی، به مشکل خوردن کره ای ها مقابل فیلیپین را پیش بینی می کرد. تیم ملی چین به هدایت مارچلو لیپی بزرگ در حالی مقابل تیم گمنام قرقیزستان با یک گل عقب افتاد که به زحمت توانست کامبک بزند و این بازی را با نتیجه ۲ بر یک به سود خود به پایان برساند؛ اردن نیز هرگز در تراز تیمهای سطح ۱ فوتبال آسیا طبقه بندی نمی شود اما توانست مدعی عنوان قهرمانی یعنی استرالیا را شکست دهد و در جالب ترین نتیجه مسابقات تا اینجای کار، هندی ها که در جغرافیای فوتبال آسیا به حساب نمی آیند، توانستند تیم نسبتاً قوی تایلند را با بردی پر گل پشت سر بگذارند.

 

همه این نتایج نشان می دهد فوتبال در سطح آسیا پیشرفت کرده و یمن نیز از این قاعده مستثنی نیست و کم ارزش جلوه دادن برد پرگل تیم ملی ایران مقابل یمن کاری ناجوانمرادنه و به دور از اخلاق حرفه ای به شمار می رود چرا که دورانی که تیم ایران با ۱۷ گل و ۱۰ گل از سد تیمهای مالدیو و نپال و میانمار و … میگذشت تمام شده و اکنون وقت احترام گذاشتن به هر حریفی در قاره آسیاست.

 

تا حذف ایران از جام، برای شادمانی صبر کنید!

 

شاید بهتر باشد برخی دوستان به جای اقدامات تفرقه افکنانه که با هدف تضعیف تیم ملی و ناکامی کیروش در این مسابقات انجام می شود، یا سکوت کنند یا از تیم ملی حمایت کنند چرا که همانطور که علی کریمی عنوان کرد، قهرمانی ایران در این مسابقات به نام ایران تمام می شود و نه کارلوس کیروش پس این موفقیت قطعا به فوتبال ایران و ترانسفر بازیکنان بیشتر به قاره اروپا کمک خواهد کرد. دوستان به جای خط بندی های رنگی و حمایت از سرمربی محبوب باشگاهی شان در مقابل کیروش بهتر است منافع ملی را در اولویت قرار دهند و هرگاه کیروش و تیمش از گردونه رقابتها حذف شدند، آنگاه می توانند شادمانی کرده و جشن های خیابانی خود را برگزار نمایند؛ پس تا آن زمان، لطفا سکوت کنید!

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • سروش حاتمی ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۲۸ بعد از ظهر

    الان وقت عزاداری ورزش ۳ و فارس و تسنیم و دار و دسته پژمان راهبر و همه لنگیای رسانه س . با هر برد کیروش یه تیر داغ میره وسط قلبشون و امیدوار آرزو به دل بمونن و ایران به کوری چشمشون و اون برانکوی موذی قهرمان اسیا بشه تا بفهمن کت تن کیه . تیم ملی ما تیم کیروش ه نه تیم پیزوری

  • ننننن ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۲:۵۳ بعد از ظهر

    عزیزم اسم سایتتونو بزارید. حامیان کی روش راحتتره…اذیتم نمیشید…بخداا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید