بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس | تماشاچی
کد خبر:43475
پ
wigan

بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس

پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام نام مهاجم آرژانتینی مد نظر کالدرون برای حضور در پرسپولیس مشخص شد و فرانکو دی سانتو به عنوان گزینه جدی حضور در پرسپولیس مطرح شده است. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس و همچنین کارنامه و روزمه سوابق بازی […]

پس از کش و قوس های فراوان، سرانجام نام مهاجم آرژانتینی مد نظر کالدرون برای حضور در پرسپولیس مشخص شد و فرانکو دی سانتو به عنوان گزینه جدی حضور در پرسپولیس مطرح شده است. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس و همچنین کارنامه و روزمه سوابق بازی های او در تیم های سابق و همچنین آمار گلزنی دیسانتو و فیلم بازیها و گلهایش جلب می نماییم.

 

 

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

 

 

بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس

 

بیوگرافی فرانکو دی سانتو مهاجم آرژانتینی مدنظر پرسپولیس

 

فرانکو دی سانتو مهاجم ۳۰ ساله آرژانتینی با قدی ۱۹۳ سانتی متری در پست مهاجم تارگت یا سنترفوروارد بازی می کند. او که سابقه بازی در تیم های مطرحی همچون وردربرمن، چلسی، ویگان اتلتیک، رایو وایکانو و همچنین شالکه ۰۴ را در کارنامه دارد از آمار گلزنی قابلی قبولی بهره نمی برد و به جرا تمی توان گفت کپی برابر اصل ماریو بودیمیر می باشد. با نگاهی به عملکرد او در تیم های سابقش در می یابیم که او تنها در تیمهای مطرح بازی کرده و از حیث گلزنی در شرایط خوبی به سر نمی برد به طور مثال او در ۷۱ بازی برای شالکه ۰۴ از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ تنها ۵ گل به ثمر رسانده و بهترین عملکرد او مربوط به حضورش در وردربرمن آلمان است که در ۴۹ بازی، ۱۷ گل به ثمر رسانده است.

 

گفتنیست فرانکو دی سانتو سابقه ۳ بازی ملی در رده بزرگسالان و ۲۵ بازی در رده زیر ۲۰ ساله های تیم ملی آرژانتین را در کارنامه دارد و بازیکن اسم و رسم داری در فوتبال آرژانتین محسوب می شود.

 

سایت ترانسفرمارکت ارزش این بازیکن را ۲ میلیون یورو برآورد کرده اما تجربه ثابت کرده مبلغ پرداختی به بازیکن لزوماً با ارزش او در ترانسفرمارکت برابر نیست به طور مثال اکنون ارزش علیرضا بیرانوند در ترانسفرمارکت بسیار بیشتر از مبلغ پرداختی به او در پرسپولیس است و یا شیخ دیاباته با مبلغی به مراتب کمتر از انچه در ترانسفرمارکت درج شده به استقلال پیوست.

 

آخرین تیم او رایووایکانو بوده و به دلیل عملکرد ضعیف قرارداد این بازیکن فسخ شده است و اکنون بدون تیم می باشد. حال باید منتظر ماند و دید آیا مدیران پرسپولیس بار دیگر تجربه تلخ ماریو بودیمیر را تکرار می کنند یا خیر؟

 

فیلم  بازیها و گل های فرانکو دی سانتو

 

 

 

 

 

 

 

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • بهرام ۳۱ تیر ۱۳۹۸ / ۵:۵۵ بعد از ظهر

    به عنوان یه استقلالی خوشحال میشم اگه بیاد پیروزی

  • حسین ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱:۵۸ قبل از ظهر

    به عنوان یه پرسپولیسی خوشحال میشم کیسه کشا درباره سرورشون نظر ندن

  • محمد ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۴:۰۶ قبل از ظهر

    من نمیدونم چرا پرسپولیس یه مهاجم درست و درمون نمیگیره.هر بازیکنی که از هر جا میمونه یا در لیست مازاد قرار میگیره باید واسه پرسپولیس خریداری بشه…اه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید