بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ | تماشاچی
کد خبر:42805
پ
بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ

بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ

صبح امروز خبر محرومیت حیدر بهاروند و سعید فتاحی در خصوص اتفاقات فینال جام حذفی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام شد که این حکم جنجالی بلافاصله با واکنش بهاروند و فتاحی مواجه شد.   بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ   سعید فتاحی و بهاروند که تا […]

صبح امروز خبر محرومیت حیدر بهاروند و سعید فتاحی در خصوص اتفاقات فینال جام حذفی از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام شد که این حکم جنجالی بلافاصله با واکنش بهاروند و فتاحی مواجه شد.

 

بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ

 

بین علما اختلاف افتاد | طغیان رکن فدراسیون فوتبال علیه سازمان لیگ

سعید فتاحی و بهاروند که تا پیش از این نیز به واسطه حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانوی و حکم قطعی از کلیه فعالیتهای فوتبالی تعلیق شده بودند بدون توجه به حکم مذکور، به تمامی فعالیتهای خود مثل سابق پرداختند و هیچ ارزشی برای برای یکی از بازوان قضائی و انضباطی فدراسیون فوتبال قائل نشدند.

 

آنها معتقد بودند کمیته اخلاق صلاحیت رسیدگی به تخلفات مقصران فینال جام حذفی را ندارد و این کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال است که باید در این خصوص اظهار نظر کرده و اعلام رای نماید. این درحالیست که هماهنگی سعید فتاحی و کمیته انضباطی در خصوص رای سوپرجام فصل قبل پیشتر ثابت شده بود و احتمالاً دوستان به واسطه همین نزدیکی و قرابت، تمایل دارند تا پرونده شان در کمیته انضباطی رسیدگی شود و نه در کمیته اخلاق!

 

نکته جالب در این بلبشوی عجیب این است که فدراسیون فوتبال نیز حکم کمیته اخلاق را که در واقع زیرمجموعه خود محسوب می شود را وتو کرد و مسئولین فدراسیون طی اظهاراتی اعلام کردند که احکام فوق بدون تائید نهایی و اعلام رسمی از سایت فدراسیون فوتبال وجاهت قانونی ندارد تا اختلافات موجود در بدنه فدراسیون فوتبال بیش از پیش آشکار شود.

 

چندی پیش بود که تغییرات گسترده در بدنه کمیته داوارن و دپارتمان داوری نیز به وقوع پیوست و همه این اتفاقات به خوبی حاکی از این است که بین افرادی که خود را علامه دهر می دانستند، اختلاف شدیدی وجود دارد به طوری که هر یک، اعتبار دیگری را در پست خود زیر سوال می برد و بیچاره فوتبال ما که به دست این آقایان اداره می شود که خودشان یکدیگر و صلاحیت هم برای قرارگیری در پستهای مختلف را قبول ندارند!

 

با نگاهی به اتفاقات فصل گذشته به خوبی می توان به احکام مضحک کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و همچنین عدم صلاحیت مسئولین سازمان لیگ در برگزاری منظم بازیها پی برد و به نظر می رسد فدراسیون فوتبال به یک سونامی اساسی نیاز دارد و در درجه اول، مهدی تاج می بایست به واسطه این بی نظمی ها از سمت خود برکنار شود تا شاید افراد لایق و فوتبالی بر سر جای خود قرار گیرند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید