کد خبر:36681
پ
بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات

بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات

وزارت ورزش و جوانان دخالت خود در نقل و انتقالات بازیکنان را تکذیب کرد. در ادامه توجه شما را به بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات جلب می نماییم.     بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات     بدنبال انتشار برخی اخبار مربوط به […]

وزارت ورزش و جوانان دخالت خود در نقل و انتقالات بازیکنان را تکذیب کرد. در ادامه توجه شما را به بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات جلب می نماییم.

 

 

بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات

 

بیانیه شدیداللحن وزارت ورزش در رد دخالت در نقل و انتقالات

 

بدنبال انتشار برخی اخبار مربوط به دخالت وزارت ورزش و جوانان در نقل وانتقال بازیکنان فوتبال بویژه در تیم های پرسپولیس و استقلال ، ضمن تکذیب این اخبار، از پیگیری قضایی خود خبر داد.

 

در بیانیه این مرکز آمده است:

“متاسفانه درزمانی که تیم ملی فوتبال ایران در مهمترین آوردگاه آسیایی خود بدنبال کسب مقام قهرمانی است و نیاز به آرامش و همدلی بیش از هر زمانی وجود دارد، برخی رنگین نامه ها و رسانه های حاشیه ساز اقدام به نشر اخبار جعلی مبنی بر دخالت وزارت ورزش و جوانان در نقل و انتقال بازیکنان می کنند و موجبات بر هم خوردن آرامش هواداران و مسئولان باشگاهی کشور را فراهم می آورند.

لذا مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، با تکذیب هر گونه دخالتی در موضوع نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال بویژه در تیم های پرسپولیس و استقلال، درنظر داردپیگیری قضایی علیه رسانه ها و افرادی که اقدام به نشر اکاذیب می کنند را انجام دهد.

در توضیح مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان آمده است : قطعا مسایل فنی تیم ها و باشگاهها در حوزه اختیارات مدیر عامل و سرمربی تیم ها بوده و وزارت ورزش و جوانان نظارت و جلوگیری از عدم شفافیت و مبازره با فساد در همه سطوح ورزش را در برنامه خود دارد وامید است با کمک رسانه های آگاه و دلسوز برای استیفای حقوق مردم و صیانت از سرمایه های ملی گام های مهم و موثری برداشته شود.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • داود ۱۹ دی ۱۳۹۷ / ۸:۳۶ بعد از ظهر

    جالبه. تخلف میکنن تهدید هم میکنن. چرا توضیح نمیدن تیم زیرمجموعه چطور انقد بریز بپاش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قضیه ژوزه و یا مهدی طارمی و یا اردوی اسپایر هزینه هاش از کجا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاخره ۱۴۰۰ هم میرسه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید