کد خبر:38733
پ
۲۱۳۲۰

بهترین ترکیب استقلال مقابل العین چیست؟

در حالی که آبی پوشان تهرانی خود را برای حساس ترین دیدار خود د رلیگ قهرمانان آسیا مقابل العین آماده می کنند؛ انتخاب ترکیب اصلی برای این بازی یکی از معماهای بزرگی است که بسیاری از هواداران استقلال دوست دارند بدانند، سرمربی آلمانی تیمشان با چه آرایشی در بازی فردا مقابل العینی ها به میدان […]

در حالی که آبی پوشان تهرانی خود را برای حساس ترین دیدار خود د رلیگ قهرمانان آسیا مقابل العین آماده می کنند؛ انتخاب ترکیب اصلی برای این بازی یکی از معماهای بزرگی است که بسیاری از هواداران استقلال دوست دارند بدانند، سرمربی آلمانی تیمشان با چه آرایشی در بازی فردا مقابل العینی ها به میدان خواهد رفت. در ادامه به بهترین ترکیب احتمالی که ممکن است شفر در این دیدار انتخاب کند، خواهیم پرداخت.

 

مرور اشتباهات شفر در بازی مقابل الدحیل

 

بهترین ترکیب استقلال مقابل العین چیست؟

 

بهترین ترکیب استقلال مقابل العین چیست؟

ترکیب رویایی استقلال مقابل العین در فصل گذشته

 

حتماً مطلعید که شکست ۳ بر ۰ استقلال دربازی اول و شکست العین مقابل الهلال در بازی اول خود، حساسیت این بازی را دو چندان کرده است به طوری که دو تیم بازنده هفته اول در صورت مصاف هم می روند و در صورت پذیرش شکست توسط هر یک از این دو تیم، تقریباً حذف آنها از جام قطعی خواهد بود و به همین خاطر این بازی برای هر دو تیم، حکم مرگ و زندگی را دارد و از خوش شانسی آبی پوشان، این دیدار در اتمسفر سنگین ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و ۴ بازیکن اصلی و کلیدی العین نیز در این دیدار غایب هستند و شاید این بهترین فرصت برای استقلال باشد تا هم شکست ۶ تایی چند فصل قبل مقابل العین را جبران کند و هم با شکست دادن العین در این دیدار، تا حدود زیادی این تیم را از گردونه رقابت برای صعود از گروه مرگ کنار بزند و چشم به دیدار حساس الدحیل و الهلال دو تیم برنده هفته اول داشته باشد که نتیجه آن دیدار، از اهمیت ویژه ای برای استقلالی ها برخوردار است.

 

با توجه به بازیهای اخیر استقلال به نظر می رسد وینفرد شفر ترکیب متفاوتی نسبت به بازی مقابل الدحیل در این دیدار خانگی حساس انتخاب خواهد کرد و رسیدن مصدوم های این تیم نیز دست او را برای انتخاب بهترین نفرات که بار هجومی آبی پوشان را افزایش دهند بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه در خبرها داشتیم وریا غفوری با مصدومیت خفیفی مواجه شده، این احتمال می رود که در بازی فردا او نیمکت نشین باشد و پژمان منتظری به دفاع راست منتقل شود تا در صورت نیاز به حضور غفوری او تنها برای دقایقی از نیمه دوم، برای این تیم به میدان برود. حضور رحمتی در بازی فردا نیز قطعی شده و او با شفر در نشست خبری قبل از بازی شرکت کرد.

 

ترکیب احتمالی استقلال مقابل العین

 

 

احتمال اینکه با توجه به جریان بازی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و وریا غفوری به عنوان بازیکنان جانشین وارد زمین شوند، بسیار بالا خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید