کد خبر:2100
پ
Dasher_HERO

بسته الحاقی جدید فیفا ۱۸ برای کامپیوتر؛ بهبود دقت شوت و عملکرد دروازه بان

اولین بسته الحاقی بازی فیفا ۱۸ با تغییرات بسیار زیادی همراه شده است به طوری که برخی نقاط ضعف نسخه اصلی از جمله دقت شوت و ضعف دروازه بان ها در نسخه های کامپیوتری در آن بهبود یافته است. همانطور که می دانید، در آغاز رسمی فروش فیفا ۱۸ برخی از گیمرها که با کامپیوتر […]

اولین بسته الحاقی بازی فیفا ۱۸ با تغییرات بسیار زیادی همراه شده است به طوری که برخی نقاط ضعف نسخه اصلی از جمله دقت شوت و ضعف دروازه بان ها در نسخه های کامپیوتری در آن بهبود یافته است.

همانطور که می دانید، در آغاز رسمی فروش فیفا ۱۸ برخی از گیمرها که با کامپیوتر این بازی را اجرا می کنند، در دانلود آن با مشکل مواجه شدند اما کمپانی EA مشکل به وجود آمده را رفع کرده و یک بسته الحاقی نیز در لیست دانلود برای گیمرهای کامپیوتری این بازی جذاب قرار داده که به بهبود کیفیت بازی کمک شایانی کرده است.
بسته الحاقی جدید فیفا 18
پس از اینکه با ذوق فراوان این بازی را دانلود کردم، متوجه ضعف شدید دروازه بان ها شدم به طوری که در دوبازی پشت سر هم که در سطح بسیار سخت هم برگزار کردم، نتایج ۴-۴ و ۳-۳ به دست آمد چرا که دروازه بان ها چندان با ثبات عمل نمی کردند و دقت شوت بازیکنان نیز چندان مناسب به نظر نمی رسید.
برخی از ویژگی هایی که در بسته الحاقی جدید بهبود یافته اند به شرح زیر هستند:
– عکس العمل دروازه بان در شرایط خاص بهتر شده است
– در سطح بندی بازی آماتاور به نیمه حرفه ای نیز دیده می شود.
– کاهش دقت شوت بازیکنان و بهبود نسبی عملکرد دروازه بان هنگام شوت در شرایط خاص بازی
– امکان کنترل دستی دروازه باندر حالت تک نفره FUT

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید