کد خبر:40282
پ
marc-485×300

بررسی کارنامه دوران مربیگری ویلموتس گزینه تیم ملی ایران

برخی منابع خبری از مارک ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی بلژیک به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی یاد کردند. گویا مذاکرات با ویلموتس خوب پیش رفته و وی در حال حاضر نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود. ویلموتس ۵۰ ساله است و سابقه هدایت تیم‌های ملی بلژیک، ساحل عاج و شالکه […]

برخی منابع خبری از مارک ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی بلژیک به عنوان سرمربی بعدی تیم ملی یاد کردند. گویا مذاکرات با ویلموتس خوب پیش رفته و وی در حال حاضر نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران محسوب می‌شود. ویلموتس ۵۰ ساله است و سابقه هدایت تیم‌های ملی بلژیک، ساحل عاج و شالکه را در کارنامه دارد.

 

بررسی کارنامه دوران مربیگری ویلموتس گزینه تیم ملی ایران

 

بررسی کارنامه دوران مربیگری ویلموتس گزینه مربی تیم ملی ایران

 

بیشترین دوران حضور ویلموتس در شالکه بود. او در دو مقطع برای آبی‌های گلزن کرشن بازی کرد و در این تیم کفش هایش را آویخت. این مربی سال ۲۰۰۳ در قامت سرمربی موقت به شالکه رفت و سپس حضور چند ماهه در سنت ترویدن را تجربه کرد. او روی هم در این دو تیم در ۱۵ بازی فقط ۵ برد داشت و سپس اخراج شد.

سه سال حضور در تیم ملی بلژیک به عنوان کمک مربی از دیگر سوابق ویلموتس است. او در این مدت دستیار دیک ادووکات و جورج لیکنز سرمربی کنونی تراکتورسازی بود. حضور به عنوان سرمربی پرستاره‌ترین بلژیک تاریخ.حذف از یک چهارم جام جهانی ۲۰۱۴ با قبول شکست در برابر آرژانتین و همچنین شکست ناباورانه در برابر ولز در دور یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۶ مهم‌ترین نتایج این مربی با بلژیک بود.

ویلموتس سپس به ساحل عاج رفت و پس از ۶ بازی که حاصل آن ۴ باخت و تنها یک پیروزی بود، منجر به برکناری ویلموتس شد؛ او حالا با این کارنامه قرار است روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بنشیند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۵:۰۹ بعد از ظهر

    یک کلام
    ریده

  • مودریچ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۸ قبل از ظهر

    درباره سبک بازیش میشه بیشتر توضیح بدین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید