برانکو: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس بود | تماشاچی
کد خبر:42863
پ
۶۶۰۷۹۵۴۰_۱۰۷۶۶۲۹۱۶۶۰۶۰۵۰۴_۶۸۶۹۳۲۸۷۰۱۳۲۷۱۴۷۰۰۸_n

برانکو: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس بود

برانکو ایوانکویچ پس از رفتن از پرسپولیس صبح امروز در مصاحبه ای عجیب مدعی شد تنها به خاطر مدیریت این تیم از جمع سرخ ها جدا شده است. در ادامه توجه شما را به گزیده ای از صحبتهای برانکو در خصوص اتفاقات اخیر جلب می نماییم.   برانکو: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس […]

برانکو ایوانکویچ پس از رفتن از پرسپولیس صبح امروز در مصاحبه ای عجیب مدعی شد تنها به خاطر مدیریت این تیم از جمع سرخ ها جدا شده است. در ادامه توجه شما را به گزیده ای از صحبتهای برانکو در خصوص اتفاقات اخیر جلب می نماییم.

 

برانکو: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس بود

 

🔹متاسفانه مجبورم از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم، تکلیف اصلی آنها در پرسپولیس این بود که من و دیگر خارجی‌های تیم را هر چه زودتر از باشگاه دور کنند که این کارم انجام دادند.
🔹به احتمال خیلی زیاد جدا از من و دستیارانم، بودیمیر و بشار رسن هم برای گرفتن حق‌شان به فیفا شکایت خواهند کرد.
🔹همیشه انتظار داشتیم که با رضایت دو جانبه این مشکلات حل شود اما در دوران مدیریت اخیر قول‌های زیادی به ما داده شد که طبیعتا هیچ یک اجرا نمی‌شدند و کاملا آگاهانه به ما دروغ گفته می‌شد.
🔹من و دستیارانم مربیان حرفه‌ای هستیم و زندگی‌مان از طریق فوتبال می‌چرخد، یک‌سال از پرسپولیس دریافتی نداشتیم و این خیلی بد بود. دلیل دیگری برای ترک پرسپولیس نداشتم.
🔹در روز فینال جام حذفی هیچ یک از اعضای هیئت مدیره و خود مدیرعامل نزد بازیکنان و کادرفنی نیامدند که تبریک بگویند. 🔹برای هیچ از اعضای تیم پاداش قهرمانی این جام در نظر گرفته نشد.
🔹نعمتی دفاع پدیده، مهدی طارمی، محمدرضا حسینی و یک بازیکن جوان به نام علیرضا آرتا که یک مدافع جوان در مس کرمان بود را می‌خواستم.
🔹انتظارم از هواداران پرسپولیس این است که همانند قبل پشت تیم باشند و از بازیکنان حمایت کامل کنند چرا که آنها شایسته هر نوع تقدیری هستند.

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید