کد خبر:39122
پ
۳۸۵۹۳۷_۶۱۰

برانکو : این آقایان در پرسپولیس باشند، من نیستم!

نژادفلاح مدیر اسبق پرسپولیس در زمان استخدام برانکو امروز پرده از شرط برانکو برای پیوستن به این باشگاه برداشت.     برانکو : این آقایان در پرسپولیس باشند، من نیستم!   محمدحسین نژادفلاح در میان صحبت هایش به شرط برانکو ایوانکویچ برای انتخاب دستیارانش اشاره کرد و افزود: حسین عبدی خیلی علاقه‌مند بود در کادرفنی […]

نژادفلاح مدیر اسبق پرسپولیس در زمان استخدام برانکو امروز پرده از شرط برانکو برای پیوستن به این باشگاه برداشت.

 

 

برانکو : این آقایان در پرسپولیس باشند، من نیستم!

 

برانکو : این آقایان در پرسپولیس باشند، من نیستم!

محمدحسین نژادفلاح در میان صحبت هایش به شرط برانکو ایوانکویچ برای انتخاب دستیارانش اشاره کرد و افزود: حسین عبدی خیلی علاقه‌مند بود در کادرفنی پرسپولیس به کارش ادامه دهد، اما برانکو تأکید داشت که از مربیان قبلی پرسپولیس هیچ فردی در کادرش نباشد. امامی‌فر خیلی حرفه‌ای با این مسئله کنار آمد، اما خوردبین و عبدی به شکل دیگری عمل کردند و بعد‌ها علیه من مصاحبه کردند.

قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس در مورد انتخاب دستیاران برانکو یادآور شد: او خواست همکاران خارجی‌اش را خودش انتخاب کند، اما برای حضور دو مربی ایرانی برای نیمکت پرسپولیس دو شرط پیش روی او قرار دادیم. شرط اول‌مان حضور کریم باقری به عنوان مربی ایرانی روی نیمکت پرسپولیس بود که پذیرفت. ما خواستار اضافه شدن مربی ایرانی دیگری هم بودیم، مربیانی از جمله علی کریمی، وحید هاشمیان و چند گزینه دیگر که با چند نفر از آن‌ها حتی صحبت هم کردیم. به هاشمیان پیشنهاد دادیم که او خیلی هم خوشحال شد، اما خواسته ما را نپذیرفت و گفت، قصد دارد در اروپا بر تجربه مربیگری‌اش اضافه کند و در یک مقطع مناسب در فوتبال ایران مربیگری کند. او حتی گفت: یکی از آرزوهایش مربیگری در پرسپولیس است، اما روزی که بتواند به این تیم کمک کند. در مورد علی کریمی هم خواستم با او صحبت کنم که مدیریتم در پرسپولیس به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید