کد خبر:4050
پ
sav

باگ pes 2018؛ گل با ضربه ایستگاهی از هر نقطه ای از زمین

مشکلی که به تازگی برخی از گیمرهای pes 2018 گزارش کرده اند را تست کردیم و در عین ناباوری صحت آن مورد تایید قرار گرفت. گیمرها می توانند از زوایای سخت به سمت دروازه شوت بزنند و توپ را به تور دروازه بچسبانند و گل بزنند.   آموزش بهترین ترکیب لیورپول و بارسلونا و رئال […]

مشکلی که به تازگی برخی از گیمرهای pes 2018 گزارش کرده اند را تست کردیم و در عین ناباوری صحت آن مورد تایید قرار گرفت. گیمرها می توانند از زوایای سخت به سمت دروازه شوت بزنند و توپ را به تور دروازه بچسبانند و گل بزنند.

 

آموزش بهترین ترکیب لیورپول و بارسلونا و رئال مادرید و بایرن مونیخ در PES 2018

 

آموزش تاکتیک تنظیمات پیشرفته PES 2018

 

آموزش گل زدن با سانتر در PES 2018

 

باگ pes 2018؛ گل با ضربه ایستگاهی از هر نقطه ای از زمین

 

دراپ بال – مشکل یا باگ pes 2018 این است که دروازه بان های این بازی در مهار توپ از زوایای ناممکن دچار مشکل هستند و شما می توانید از هر زاویه ای به گل زدن فکر کنید حتی اگه میزان سختی بازی در بالاترین سطح خود باشد، همچنان این مشکل پابرجاست.
با کمی تمرین می توانید تا زمانی که کونامی این مشکل را برطرف نکرده از این باگ استفاده کرده و از هر ضربه ایستگاهی یک گل به حریفتان بزنید.

در کلیپی که در ادامه مطلب می توانید آن را مشاهده کنید، نحوه گل زدن با استفاده از این باگ توضیح داده شده است. شما در زوایای بسته و سخت به جای سانتر توپ، بهتر است شوت بزنید چرا که دروازه بان های pes 2018 در مهار توپ عمدتاً اشتباه می کنند و به جای گرفتن توپ، به سمت تور دورازه می روند.
احتمالا کونامی در پچ بعدی خود این باگ pes 2018 را مرتفع خواهد کرد اما تا ان موقع می توانید از این موضوع استفاده کنید و حریفان را گلبارن نمایید.

 

شما می توانید برای مطالعه مطلب مربوط به ترفندهای pes 2018 بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

 

 

آموزش ضربه ایستگاهی به سبک کریستیانو رونالدو در pes 2018

 

 

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • SAJJAD ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ / ۱:۰۴ بعد از ظهر

    باید به توپ کات داد یا باید مستقیم زد؟

    • مدیر ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ / ۱:۱۰ بعد از ظهر

      مستقیم بزنین با زاویه ای که تو آموزش معلوم کرده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید